Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Lackdoctor 
Wys³any: 2013-02-28, 11:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
grzeeggorz napisa³/a:
¿e dysza 1.3 do bazy jest ju¿ za du¿a?

A to zalezy dla kogo.
Dla mnie 1.3 to idea³.
Jak by mi przysz³o sreberka ni± aplikowac to bym sobie ja skreci³ odpowiednio a nie zamienia³ zestawy na mniejsze np na 1.2 albo 1.2W.

Jednak jak nie robisz ca³o¶ciówek to wystarczy dysza 1.2, ponoc idealna, bo 1.2W jest za wolna, zgodnie z tym co Unek mi powiedzia³.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

lakierok 
Wys³any: 2013-02-28, 13:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
Ja maluje sata 1.2W i nie uwa¿am aby by³a wolna :nie: jak jeden do bazy i klaru to OK , mia³em te¿ sam± 1.2 ale bazy sz³o du¿o w powietrze , mo¿e lepsza do klaru ale nie jako jeden uniwersalny . :spoko:

jakiej¶ du¿ej ró¿nicy nie widzê ale mo¿e jest wolniejsza , ale na pewno du¿o szybsza od gti

ale zale¿y jak komu, ja mam tak± opinie kto¶ inny ma inn±, co kto woli ;)
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-02-28, 13:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
lakierok napisa³/a:
ja mam tak± opinie kto¶ inny ma inn±, co to woli

Ilu lakierników tyle opini.
Unek napisa³ ¿e 1.2W mu spowalnia pracê, wiêc to od niego opinia, 1.2 ponoc optymalna, to znów opinia zas³yszana z forum, moja ma 1.3 i to dobry wybór (do bazy mam 3000 hvlp z dysza wsb, wiêc problemu nie mam z baz±) dlatego dobry bo ca³o¶ciówki w moment oblecê.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

lakierok 
Wys³any: 2013-02-28, 16:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
1.2 do klaru jest super jak i do bazy , tylko w moim odczuciu du¿o bazy mi sz³o , ale mo¿e siê mylê , w 1.2 W nie mam tego problemu , mo¿e 1.3 jest optymalna .
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-02-28, 19:38   

Lackdoctor napisa³/a:
Unek napisa³ ¿e 1.2W mu spowalnia pracê,

A mo¿e powiedzia³ :D i tylko o klarze trzeba dodaæ .. poprostu jak mia³o siê styczno¶æ z dysz± 1.3 to takie s± moje odczucia...

Jakbym wybiera³ teraz do by bra³ 1.3 a jak by :
Lackdoctor napisa³/a:
przysz³o sreberka ni± aplikowac to bym sobie ja skreci³ odpowiednio

Chocia¿ tak nie mo¿na :)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-02-28, 19:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
Chocia¿ tak nie mo¿na

Bo pod mikroskopem nie idzie potem ziarenek policzyæ. :x:

Powiedzmy ¿e nie skrecanie to takie zalecenie aby nie ograniczaæ mozliwo¶ci optymalnych pistoletu.
Jednak sie skreca, nie polecam trzymac sie tych zaleceñ sztywno.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

grzeeggorz
Wys³any: 2013-03-01, 01:51   
0
UP DOWN

Posty: 53
Fajne i cenne wszystkie powy¿sze opinie..i tak jak mówicie ka¿dy ma swoje upodobania a z tego co piszecie to dla mnie chyba najlepszym wyborem by³aby jednak dysza 1.2W...mo¿e wolniejsza ale chyba bardziej oszczêdna. Ca³e auto zdarza mi siê zrobiæ raz na naprawdê d³ugi ruski rok jak jaki¶ naprawdê dobry znajomy prosi (ale raczej tego unikam bo warunków do takiego lakierowania u siebie nie mam) wiêc na szybko¶ci mi nie zale¿y a nawet jak bym mia³ robiæ co¶ wiêkszego to pó³ godziny d³u¿ej lakierowania mnie nie zbawi.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group