Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
uniu91
Wys³any: 2012-02-22, 20:36   w³asna mieszalnia
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam.
Mo¿e kto¶ mi pomo¿e?
Chcia³bym otworzyæ w³asn± mieszalnie lakierów.
U mnie w miasteczku jest tylko jeden taki biznes, babka ma lakiery Novol'a.
Nastêpna mieszalnia, o której wiem jest ok 20km dalej. Tak¿e my¶lê, ¿e to dobry pomys³.
Móg³by mi kto¶ pomóc od podstaw ?
Jak± firmê najlepiej wybraæ ? Chodzi mi o to, ¿eby jako¶ciowo by³a lepsza ni¿ Novol, oraz w dobrej cenie.
Je¿eli zdecydujecie mi siê pomóc, móg³bym jeszcze siê dowiedzieæ gdzie do danej firmy zamówiæ ca³y osprzêt tzn: mieszalnik, lakiery, akcesoria, waga, program, fiszki itp... ?
Jestem zielony w tym temacie, to mia³by byæ mój pierwszy biznes. Mam budynek na podwórku, w którym mieszalnia by siê znajdowa³a.
Z góry bardzo dziêkujê za pomoc i pozdrawiam, £ukasz.
 

lakierok 
Wys³any: 2012-02-23, 10:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
Temat rzeka, jak chcesz to zadzwoñ do mnie numer poszed³ na PW .
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

osmaster81
Wys³any: 2016-04-13, 01:11   
0
UP DOWN

Posty: 6
Witam
Na wiosne mam zamiar wrucic do polski i otwozyc warsztat mechaniczny i maly sklepik
a jako ze w uk robie tez blache i lakier i mam mieszalnik duponta centari myslalem dodatkowo o mieszalni w sklepiku bo mam tez duzy zapas pigmentow (po 3,4 puszki prawie kazdego to troche szkoda mi sprzedawac)
I mianowicie chcialem sie zapytac czy da sie otwozyc legalnie mieszalnie bazujaca na systemie rozpuszczalnikowym
Bo nie nastawiam sie na jakis wielki obrut czy zyski z tego powodu tylko zalezy mi zeby legalnie stal i nikt mi sie nie doczepil
pozdrawiam
 

lakierok 
Wys³any: 2016-04-13, 06:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
mo¿esz sprzedawaæ, w Polsce w mieszalniach staj± prawie same systemy rozpuszczalnikowe.
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

osmaster81
Wys³any: 2016-04-13, 11:35   
0
UP DOWN

Posty: 6
Witam
wiem ze sprzedawac mozna ale konwencje sprzedaja mieszalne juz istniejace jakis czas na rynku
Ale czy ja dostane pozwolenie na otwarcie nowej?
a wogule to sa jakies specjalne kryteria ktore trzeba spelniac,nie bedzie pracownikow ?
O Jakie pozwolenia trzeba wystapic?
pozdrawiam
 

Siekiera
Wys³any: 2016-04-13, 20:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
W gminie nikt nie bêdzie ciê pyta³ jakie zamierzasz farby sprzedawaæ. Zak³adasz dzia³alno¶æ np ze sprzeda¿± detaliczn± z odpowiednim PKWiU i sprzedajesz. Inna sprawa jak ju¿ tam pó¼niej zaczn± zlatywaæ siê do ciebie sêpy z PIH, Ochrona ¦rodowiska, stra¿acy itp. Jak nie bêdzie pracowników to przynajmniej z PIP nie przylez± :>


PS. I kolego b±d¼ lito¶ciwy dla nas i staraj siê poprawiaæ te ortografy co ci je automat podkre¶la na czerwono bo tak wal± po oczach ¿e idzie o¶lepn±æ :help:
 

Dementor
Wys³any: 2016-04-14, 17:35   
0
UP DOWN


Posty: 364
osmaster81 napisa³/a:
mam mieszalnik duponta centari myslalem dodatkowo o mieszalni w sklepiku bo mam tez duzy zapas pigmentow (po 3,4 puszki prawie kazdego to troche szkoda mi sprzedawac)


Przemy¶l temat bo w PL Centari to teraz jeden z dro¿szych systemów i mo¿e lepiej sprzedaæ jednak te pigmenty na allegro a kupiæ inny mieszalnik.
 

osmaster81
Wys³any: 2016-04-15, 00:55   
0
UP DOWN

Posty: 6
Przepraszam za pisownie ale nie mam polskiego jezyka
Z mieszalnikiem to bardziej chodzi mi o to zeby legalnie stal w razie kontroli niz o zyski ze sprzedazy bazy .
Chce w miedzy czasie lub jak nie bedzie wystarczajaco mechaniki kupowac jakies mlode autka po dzwonie robic bo mam tez rame autorobota z pomiarami i robilem pare latek dzwony takze jak bede cos malowal to dla siebie .
A ze najblizsza mieszalnia w okolicy miesza debera co sie z kryciem nie umywa do centari
i jeszcze tracic czas ,jezdzic dwa razy
Odkad zaczolem sam dla siebie mieszac i na ori zywicach to zauwazylem ze dorobiona setka przez siebie pomaluje sie 2 razy tyle co setka z mieszani ze sklepow czy to w polsce czy w uk
 

GMC
Wys³any: 2016-04-15, 08:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 384
osmaster81 napisa³/a:
A ze najblizsza mieszalnia w okolicy miesza debera co sie z kryciem nie umywa do centari


Bo ty pewnie mieszasz sobie w systemie centari 6000 a sklepy z tych samych pigmentów sprzedaj± w systemie centari 600 który kryje tak jak wiêkszo¶æ tanich systemów. Na ¿yczenie sklep zrobi ci na Centari 6000 ale litr kosztuje i 2 razy wiêcej ni¿ w 600 z tym ¿e to wtedy kryje tak jak ty mówisz. Nie ma cudów to marketing :D
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group