Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
PP
Wys³any: 2010-09-15, 23:35   SPIES HECKER - WSPARCIE
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam! Id±c ¶ladem supportu Novolowskiego chcia³bym zaoferowaæ swoj± pomoc dla u¿ytkowników produktów/mieszalników marki Spies Hecker! Wszelkie problemy z recepturami, programem CR+ lub innymi produktami prosze zg³aszaæ w tym temacie. Zachêcam równie¿ Was do czynnej wspó³pracy szczególnie warsztaty z województwa kujawsko-pomorskiego, za które to jestem odpowiedzialny oraz warmiñsko-mazurskiego! Zainteresowanych ofert± prosze o kontakt przez PW. Administracje prosi³bym o podklejenie tematu.

Pozdrawiam

PP
 

obcy_69
Wys³any: 2010-10-01, 19:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 24 razy
Posty: 704
Jedno pytanko...
Czy do bazy jak i klaru Spies Hecker stosuje sie jeden rozpuszczalnik..czy tez maja zastosowanie dwa rozne , np. jak w systemie STANDOX..??
 

PP
Wys³any: 2010-10-06, 21:21   
0
UP DOWN

Posty: 3
obcy_69 napisa³/a:
Jedno pytanko...
Czy do bazy jak i klaru Spies Hecker stosuje sie jeden rozpuszczalnik..czy tez maja zastosowanie dwa rozne , np. jak w systemie STANDOX..??


Dwa ró¿ne rozpuszczalniki.
_________________
Spies Hecker !
Zapraszam do wspó³pracy warsztaty z województw kujawsko-pomorskiego oraz warmiñsko-mazurskiego!
 

lakierok 
Wys³any: 2011-07-26, 18:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
Mam pytanko ile trzeba zap³aciæ za mieszalnik Spiec Heckera ?

czy kto¶ siê odwa¿y napisaæ ile zap³aci³ po rabacie ? :spoko:

pozd.
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

akzo
Wys³any: 2011-07-27, 19:18   
0
UP DOWN

Posty: 6
Spies Hecker nie sprzedaje mieszalnikow. Dostaje sie je za podpisanie umowy na 3-5 lat. Udzielany jest rabat na wsad zaleznie od wybranej opcji. Istnieje takze mozliwosc zakupu wsadu ( jest umowa lecz bez wymaganego terminu jej trwania) wielkosc rabatu uzale¿niona jest od dystrybutora. Zainteresowanych mogê skontaktowac z handlowcem.
 

barkley3434
Wys³any: 2014-11-12, 21:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 136
Proszê mi powiedzieæ jak to jest z reklamacj± w SH . Otó¿ namiesza³em 8 setek 1f8 z podstawy i po wymieszaniu kolor by³ ciemniejszy od fiszki ale kaza³em lakiernikowi wykonaæ natryski próbne na ró¿nych cisnieniach . Zwróci³em sie z pomoc± do technika SH i on te¿ zrobi³ ów natryski i faktycznie by³a ró¿nica z fiszk±. Proszê mi powiedzieæ do kogo mam siê zwróciæ o zwrot poniesionych kosztów .
 

Miki
Wys³any: 2014-11-12, 22:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Jak to konwencja to ¿yczê powodzenia.
_________________
Mart-Dent
 

barkley3434
Wys³any: 2014-11-13, 05:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 136
hm... a co to za ró¿nica woda czy konwencja - fiszka niie ma pokrycia z wymieszan± baz± i natryskiem próbnym co potwierdzi³ technik. Je¶li tok sprawy potoczy siê negatywnie to bêdzie krótko z mojej strony - szafa wyleci z mojej mieszalni bo s± inne mieszalniki gdzie takie sprawy za³atwiam jednym telefonem . To jest tak samo jak by¶ poszed³ do marketu budowlanego i wzi±³ z pó³ki puszkê z farb± olejn± o numerze 1f8 i otworzy³ j± i stwierdzi³ ¿e kolor nie pokrywa siê z palet± odcieni . Masz prawo to oddaæ i ¿±daæ zwrotu pieniêdzy .
 

Miki
Wys³any: 2014-11-13, 07:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Bo mam wra¿enie ze konwencjê to oni ju¿ jaki¶ czas temu trochê olali.
_________________
Mart-Dent
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime