Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
comodo27
Wys³any: 2008-10-06, 17:26   Farby do aerografu
0
UP DOWN

Posty: 15
Witam,proszê o pomoc w wyborze farb do aerografu jakie najlepiej farby stosowaæ do metalu, materia³u,cia³a,paznokcii i gdxie je mo¿na dostaæ? Czy tylko jedyn± mo¿liwo¶ci± jest sprowadzanie z zagranicy? Czy mo¿na te¿ odpowiednio rozciêczaj±c u¿yæ zwyk³o\e farby akrylowe typu ,,humbrol", ,,revell" itd np.do tworzyw i metalu?
 

dawid
Wys³any: 2008-10-06, 19:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
jest milion ostow o farbach przejrzyj cale forum a dowiesz sie bardzo bardzo wiele o farbach aerografach i malowaniu ci mowie :)
_________________
hmmm
 

acetoon
Wys³any: 2008-10-11, 16:57   JAKIE FARBY????????????
0
UP DOWN

Posty: 1
Na wstêpie chcia³bym powitaæ wszystkich na forum!! Mam pytanko dotycz±ce farb do aerografu? Otó¿ od dawien dawne interesuje siê rysunkiem,rysowa³em szkice o³ówkiem ,robi³em prace sprayem ale ca³y czas my¶la³em o wykonywaniu prac aerografem.Pierwszy aerograf kupi³em za 20euro no i od razu wyrzuci³em go do ¶mieci.Ostatnio zakupi³em ,,Paasche Vjr"I PO WIELU BATALIACH I PRZERÓBKACH pod³±czy³em go do mojego pseudo kompresorka zakupi³em farby Pactra i revell w jedynym w Zielonej Górze sklepie modelarskim i zacz±³em psikaæ no i... no i Lipa!!! Zaczê³o co¶ tam lecieæ pryskaæ kropkami i wszystko(mimo ¿e rozrobi³em farbê tak jak zaleca producent) aerograf szybko siê zapcha³.Powiedzcie mi czy do aerografu stosowaæ wy³±cznie drogich i praktycznie nie dostêpnych farb w Polsce tj, ,,createx", ,,golden' czy ,,auto air colors''? nie chodzi mi o wykonywanie jakich wielkich prac poprostu narazie chcê spróbowaæ,czy to poprostu jest wina mojego kompressorka o takiego http://allegro.pl/item446...0_aerograf.html ?mo¿e za ma³e ci¶nienie podaje i dlatego takie rzeczy siê dziej±, po za tym te firmowe farby kosztuj± fortunê jak na pocz±tek.Pomó¿cie
 

dawid
Wys³any: 2008-10-12, 11:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
kup sobie akryl wodny w tubkach dobrej firmy np windsor & newton i redukuj je woda utleniona konsystencje musisz sobie wyczuc moze 1:1 ,moze 1:2 pokombinuj:))
_________________
hmmm
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-03, 01:14   
0
UP DOWN

Posty: 99
uu a to mnie zaintrygowa³o... wod± utlenion± ?
 

acidhouse
Wys³any: 2009-03-03, 07:34   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
a jaki ¶rodek polecasz?
_________________
Training all life
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-03, 07:49   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ja u¿ywam wody demineralizowanej albo destylowanej, oczywiscie do wodorozcieñczalnych. Na razie u¿ywam createxów , które s± w polsce dostêpne ( http://www.aerografia.com...php?cPath=46_60 ) i ogólnie na ma³e powierzchnie powinny byæ ok, schodzi ich naprawde niewiele.
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-10, 17:01   
0
UP DOWN

Posty: 99
je¿eli wody to w³a¶nie destylowanej u¿ywam, a Ty utelnionej i jest lepsza ? czy siê pomyli³e¶ tylko? Przecie¿ utlenia :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group