Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
tomek_jaz
Wys³any: 2019-03-16, 08:15   Lakier akrylowy prosto na stary lakier, czy mo¿na?
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam wszystkich,
Malujê fiata 126p ca³ego na nowo. Miejscami gdzie s± wstawki dajê epoksyd, potem szpachlê, epoksyd. Ca³± budê matujê i chcia³em pomalowaæ podk³adem akrylowym i dopiero kolorek. Jednak nie zmieniam koloru tylko zostajê przy pomarañczu. Zaczyna mnie przera¿aæ doszlifowanie podk³adu akrylowego na ca³ej budzie poniewa¿ brakuje mi czasu a wiosn± muszê opu¶ciæ gara¿. Moje pytanie czy mogê k³a¶æ lakier na lakier i bêdzie to dobrze zrobione czy ryzykujê np. Jakie¶ przej¶cia i bêdzie to zrobione s³abo, niezgodnie z technologi±?
Z góry dziêkujê za odpowiedz.
 

mirusiek 
Wys³any: 2019-03-16, 14:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 119
Jak stary lakier nie ma ubytkow i go wymatowisz to mozna, czemu nie. Musisz wymatowic bo nowy bedzie sie luszczyl.
_________________
https://www.flickr.com/photos/51928327@N08/sets/
 

tomek_jaz
Wys³any: 2019-03-16, 20:10   
0
UP DOWN

Posty: 2
Czyli przyczepno¶æ zmatowionego starego bêdzie podobna do podk³adu zmatowionego? Chcia³bym technologicznie zrobiæ dobrze ale obawiam siê o czas ¿e nie dam rady 2 razy matowiæ i malowaæ 🙁
 

mirusiek 
Wys³any: 2019-03-18, 18:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 119
tak, bedzie to samo. Jedynie niebezpiwczenstwa sa tam gdzie sie poprzecierasz za gleboko, i na nierownowsciach i niedoskonalosciach. Moze to byc widoczne po pomalowaniu, jak bedziesz patrzyl pod swiatlo, jako nierownosc.
_________________
https://www.flickr.com/photos/51928327@N08/sets/
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group