Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
dooku 
Wys³any: 2016-09-04, 09:13   RM kolory
+1
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 117
Sk±d: £ód¼
witam.czy ktos moze takze zauwazyl ,ze kolorystyka w RM Diamond zaczyna sie rozjezdzac?
chodzi mi glownie o kolory czarne (na koncie wychodza zbyt ¿ó³te za malo niebieskie),oraz kolory gdzie wchodza niebieskie pigmenty.NP opel 157 prosty kolor wchodzi chyba do T1 407, a kiedys bylo 406 ktory juz jest nie dostempny.po dodaniu dokladnej ilosci mixu srebra bardzo przeciagaja sie w czerwone k±ty.lakierowalem teraz mazde koloru nie pamietam nazwa LILAC(takie srebro idace delikatnie we fiolet)fiszka calkiem spoko ale to co wyszlo w kubku to dramat :sciana:
trzeba bylo zdejmowac sporo niebieskich i fioletowej 301 zeby jakos poszlo.
No i wreszcie temat niebieskich kolorow ,zawsze na kacie sa zbyt czerwone ,a nie moge wyciagnac niebieskiego kata.
Czy moze ktos takze ma takie uwagi?
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-09-04, 15:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kupujesz w £odzi czy masz swój mieszalnik ?
 

dooku 
Wys³any: 2016-09-04, 20:19   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 117
Sk±d: £ód¼
mam swoj w warsztacie.tak mnie drazni ,ze mam ochote go wywalic,bo jak za taka cene musze przerabiac Kolory to gdzie jest sens?Czy w ktoryms systemie to co na fiszce jest w kubku?Bo ze do auta nie pasuje to juz jest inna kwestja ,ale jak dokladam fiszke i widze co sie dzieje ,to wiem czego sie moge spodziewac,a a tutaj loteria ^^
dostalem oferte ze standoxa ,bo biore ich dodatki i moge wziasc mieszalnik.nie malowalem tym wcale tylko heliosem (ponoc to samo ale tansze)i calkiem fajne bazy sa.A juz napewno lepsze krycie .Najchetniej kupil bym autocolor 2K ale wszytkie moje dobre doswiadczenia wynikaja ze wspolpracy z kolorysta z ³odzi.Krycie rewelka ukladanie bazy tez a cena do przeskoczenie ,tylko ta kolorystyka....

[ Dodano: 2016-09-07, 18:22 ]
ponad 100 wejsc na temat i az tyle merytorycznej dyskusji?
czy tylko ja widze ze cos nie dziala.sprzedawca od ktorego biore pigmenty tez zlewa z najlepszej fiszki i zamyka kubek ^^ ciekawe jak to pasuje
 

popx
Wys³any: 2016-10-05, 16:55   
0
UP DOWN

Posty: 42
Witaj Odpowiedz do twojego pytania bez obrazy ty i twoj sprzedawca nie za bardzo wiecie co sie dzieje a odpowiedz jest krotka RM zmienil chyba juz 3 pigmenty niebieskie bazowe i receptura sie zmienila i odrazu wzornik tzn fiszka stara nie pasuje macie 2 wyjscia poprosic dystrybutora o nowy Colormaster 4 w ktorym jest juz ta fiszka natrysnieta z nowym pigmentem lub samemu zrobic natrysk z nowym pigmentem i nim sie kierowac a stara fiszke wyrzucic :P
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-10-08, 14:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Ostatni bastion kolorystyki zaczyna padaæ. Niestety. Zostanie tylko deeber.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

dooku 
Wys³any: 2016-10-12, 16:08   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 117
Sk±d: £ód¼
jak sobie wyobrazacie wymienic colormaster.przeciez u mnie w zakladzie wiekszosc robot to stare auta tak ok 10 lat,a kolory jesze starsze.dzisiaj znow nerwica od rana .ford fiesta 5dve o ile dobrze pamietam taki niebieski.bylem w Standoxie nie mieli w nowym wzorniku ani jedenej fiszki i z pelna premedytacja nala³em 200 ml.podstawy. u mnie w diamond mialem 4 fiszki wybralem najlepsza(zadna nie lezy a auto orginal)i zlalem.standox troche za ciemny ,za czysto niebieski na przejscie pojdzie .a RM po zlewie tylko smiech ^^
nic nie lezy pol dnia prania i natryskow.jutro wymatuje moje wypociny i pomaluje z przejsciem tym standoxem z podstawy.
szyt techniki a jescze zmowilem 10l pigmentu :sciana:

[ Dodano: 2016-10-27, 08:25 ]
mercedes 366
ciemno niebieski :roll:
fiszka mb 435.90 na strzala
lakierowanie maski i ..........2 cegly i przywalic sobie w jaja
ni jak wymalowanie nie ma sie do fiszki a do auta to juz tylko darcie calej maski od C Klasy i poprawka.pewnie trzeba z reki zrobic bo to juz jest za ciezki kolor dla mieszalnika klasy PREMIUM :sciana:
pozdro
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group