Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
buq1
Wys³any: 2016-08-17, 23:21   Ma³a szkoda parkingowa. Pro¶ba o szybk± pomoc!
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam,

Mia³em dzisiaj ma³± przygodê na parkingu.
Podczas wysiadania ze swojego auta opar³em delikatnie drzwi swojego auta o drzwi auta s±siada.
Moje auto czerwone i leciwe (lakier te¿) a s±siada nowe niedawno kupione. S³owem oczko w g³owie starszego pana. By³o trochê ciemno i gdy sprawdzi³em czy co¶ siê sta³o nic nie zauwa¿y³em. A tu nagle dzisiaj godzina 22 puka policja i prosi o dokumenty.
Okaza³o siê, ¿e widaæ mój przyklejony lakier do lakieru s±siada, a s±siad z przewra¿liwienia wezwa³ policje do szkody parkingowej.
Policja chcia³a daæ mi 50z³ mandatu, ale wynegocjowa³em tylko notatkê. A s±siad chcia³ sprawy cywilnej i uda³o mi siê z nim dogadaæ po 40 minutach, ¿e mu to zma¿ê a jak siê nie uda to pojedzie po notatkê i z mojej polisy mu to zrobiê.
Tutaj pro¶ba do was do¶wiadczonych jak to (w za³±czniku) zrobiæ czym to zmazaæ? Aby nie uszkodziæ lakieru i mój stary lakier zszed³ z jego lakieru?
Policja i s±siad zgodnie stwierdzili, ¿e nie ma odprysku i nie ma wgniecenia, a ¶lin± nie zesz³o.
Czy mo¿e kto¶ pomóc na szybko? Bo jutro po po³udniu bêdê klêcza³ przed autem i próbowa³ to zmyæ, a nie chcê narobiæ wiêkszej szkody.

Gor±co proszê o pomoc!!!

123453246.jpg
Plik ¶ci±gniêto 29 raz(y) 67.97 KB

 

krzyhu555 
Wys³any: 2016-08-18, 06:37   
0
UP DOWN

Posty: 12
Sk±d: wroc³aw
Kup pastê Tempo albo Turbo, powinno zej¶æ
 

buq1
Wys³any: 2016-08-18, 09:37   
0
UP DOWN

Posty: 2
Czyta³em o turbo i ona pozostawia mikro rysy.
Jak kole¶ zobaczy, ¿e co¶ mu delikatnie porysowa³em to na pewno skorzysta z notatki policyjnej i bêdzie dochodzi³ odszkodowania od mojego ubezpieczyciela.

Jest jaki¶ mo¿e delikatniejszy sposób na usuniêcie?
 

kalbi 
Wys³any: 2016-08-18, 12:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
czlowieku, jed¼ do pobliskiego lakiernika i usunie Ci to w 30sek za 10z³ albo za free nawet.
_________________

 
 

misias
Wys³any: 2016-08-20, 19:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
Umyæ,wysuszyæ szmatk±,szmatka z Nitro,umyæ,wysuszyæ szmatk± i past± tempo na koniec.sasiad bêdzie w niebo wziêty ¿e,ma takiego Mcgivera za p³otem :D .

Albo jak Kalbi radzi i po sprawie.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group