Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Robertlodz09 2015-11-23, 14:00
Autor Wiadomo¶æ
bartaz27
Wys³any: 2015-11-23, 00:06   Potrzebna DTR Komora Saico
0
UP DOWN

Posty: 5
Witam serdecznie!

Potrzebujê DTR-ki do komory lakierniczej SAICO. Zakres wygrzewania od 20 do 80 stopni. Zasilanie 230 V. Wymiary szeroko¶æ 3,60 m, wysoko¶æ wjazdu 2,40 m, d³ugo¶æ 6,60 m. Kabina posiada w³asn± podstawê. Nadmuch oraz wyci±g. Rok produkcji 1991. Piec o mocy 4 kW. Proszê o pomoc. Pilnie potrzebujê tego dokumentu. Z góry wielkie dziêki za po¶wiêcony czas.
 

piotrekpiotrek
Wys³any: 2015-12-11, 00:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 71
Kolego czy co¶ ci siê nie pomiesza³o? Zasilanie kabiny 230v? Tam jest wentylator ze sklepu spo¿ywczego i 1 ¿arówka do o¶wietlenia wnêtrza? Piec 4 kw to taki co by móg³ z zapasem ogrzaæ wychodek.... sprawd¼ jeszcze raz te parametry...
 

bartaz27
Wys³any: 2015-12-14, 19:55   
0
UP DOWN

Posty: 5
Ok. Zasilanie 400 (na si³ê), palnik na olej opa³owy lub ropê. Czy teraz mi pomo¿esz ?
 

piotrekpiotrek
Wys³any: 2015-12-16, 10:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 71
Niestety nie. Przeszuka³em papiery ale nic z tego. Najprawdopodobniej przekaza³em j± wraz z kabin± któr± sprzeda³em wiosn±. Na chwilê obecn± mam tylko do tej któr± posiadam czyli Usi Italia. Próbowa³e¶ mo¿e skontaktowaæ siê z jakim¶ dystrybutorem tych kabin? Z tego co siê orientujê a asem w tych sprawach to nie jestem.. to DTR musi dotyczyæ dok³adnie danej maszyny poniewa¿ jest w niej ujêta szczegó³owa dokumentacja dotycz±ca wymiarów, parametrów, wykazu czê¶ci zastosowanych w danej maszynie, czê¶ci zamiennych, schematów instalacji itp itd. Dlatego wydaje mi siê ¿e ciê¿ko bêdzie dopasowaæ ci DTR od "kogo¶ tam" kto te¿ ma kabinê saico. S± firmy które pisz± DTR. Mo¿e zorientuj siê ile by to kosztowa³o.
 

bartaz27
Wys³any: 2016-01-08, 23:38   
0
UP DOWN

Posty: 5
Podobno sporz±dzenie takiej dokumentacji kosztuje 3000 z³.... Robiê co mogê, pytam itd. niestety nadal nic....
 

bartaz27
Wys³any: 2016-01-19, 23:21   
0
UP DOWN

Posty: 5
Ludziska jest tu kto¶ kto mo¿e pomóc ? Proszê o pomoc...
 

piotrekpiotrek
Wys³any: 2016-01-22, 14:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 71
Widzisz kolego jest to do¶æ spory problem tak jak pisa³em wy¿ej. Najprawdopodobniej wiêcej sposobów na uzyskanie takiej dokumentacji nie ma, dlatego te¿ nikt siê nie odzywa. Poza tym temat wygl±da na rozwi±zany bo jak napisa³e¶ wy¿ej s± osoby które za 3 ty¶ ci to normalnie legalnie za³atwi±... a wydaje mi siê ¿e napisanie dokumentacji za 3 ty¶ do maszyny która jest warta kilkadziesi±t ty¶ to nie jest taka tragedia... tym bardziej ¿e tak jak pisa³em wy¿ej za wiele sposobów na uzyskanie jej nie masz i tak jak sam pisa³e¶ wy¿ej juz wszystkie inne wyczerpa³e¶.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group