Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Siekiera
Wys³any: 2015-05-22, 13:33   Ceny za dobarwianie po rosyjsku
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Taki ciekawy cennik znalaz³em na ruskich stronach i tak sobie my¶lê ¿e u nas to normalnie nie cenimy w³asnej pracy. Tam w zale¿no¶ci od ilo¶ci któr± chce klient i od tego czy ma byæ z nr czy korygowane to s± ró¿ne ceny i to jest logiczne bo kto choæ raz siê napracowa³ przy korekcie setki ten wie ¿e to by³ czas stracony, bez zarobku tylko po to aby utrzymaæ klienta. Niestety chyba mamy za du¿± konkurencjê u nas i st±d to siê bierze. U ruskich od mieszalnika do mieszalnika jest pewnie 200 km :D to sobie mog± pozwoliæ na takie podej¶cie do handlu. Mo¿e trzeba przenie¶æ siê z biznesem do ruskich? ;)

http://luxpaint.ru/page/5836
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2015-05-22, 14:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
U mnie opracowali¶my prost± metodê. Masz warsztat i kupujesz u nas dodatki, to dziewczyny koryguj± i robi± natryski. Jak kupujesz dodatki w innych firmach, lejemy lakier z tego co najlepiej pasuje. Jak klientowi nie odpowiada - 25 kilometrów dalej maj± Spectrala i per³y po 160z³.
 

No-limit
Wys³any: 2015-05-22, 14:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Jak u mnie klientowi nie odpowiada ma do wyboru w promieniu 1km 2 inne mieszalnie ,w promieniu 4 km dochodz± 3,a 8 km dochodz± 4.Co wy na to :/
To siê nazywa "Powa¿na konkurencja" ;) nie to co u Ciebie.
Muszê przenie¶æ siê w Twoje okolice ^^ .
 

GMC
Wys³any: 2015-05-22, 14:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 384
Ja jestem po tej drugiej stronie i w zasadzie to was rozumiem bo jak kalkulowa³em czy wstawiæ do siebie mieszalnik to póki co stwierdzi³em ¿e lepiej mi je¼dziæ 26km bo tam dostajê ju¿ kolor z natryskiem czyli wiem ¿e kto¶ nad tym przynajmniej zastanowi³ siê czy pasuje ni¿ teoretycznie kupowaæ taniej i traciæ czas na szukanie koloru i korekty. Chocia¿ z tym drugim to pewnie by³oby tak ¿e cieniowanie za³atwia³oby temat w wiêkszo¶ci przypadków.
Gdyby ceny za kolor korygowany by³y znacznie wy¿sze tak jak w tym cenniku to bardziej mobilizowa³oby to do posiadania w³asnego mieszalnika a póki co wykorzystujê du¿± konkurencjê w mieszalniach ;)
 

No-limit
Wys³any: 2015-05-22, 15:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Ale! Zapomnia³em dodaæ!I am the best! ;) :D :cool:
Palenie rzuci³em rok temu ^^ .
No có¿.Na tê chwilê to ju¿ nie jest biznes,raczej walka o byt,a i pasji coraz mniej,chocia¿ jeszcze siê tli.
 

barkley3434
Wys³any: 2015-05-22, 21:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 136
Dobry cennik - tam to my¶l± jak robiæ biznes hihihihi. Ja bez wzglêdu czy sta³y klient czy z ulicy je¶li chce setuchnê to z automatu doliczam 5 z³ . Opakowanie plus butelka zabija mar¿ê a jesli dojdzie ¿e trzeba nad setk± popracowaæ to ju¿ jeste¶ w plecy. Ja podobnie jak Trze¼wy powiadam ¿e konkurencja jest 3 ulice dalej a sklep za 5 z³ tu¿ za rogiem .
 

Siekiera
Wys³any: 2015-05-22, 22:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
No my za opakowania te¿ doliczamy ale sam towarek w tej samej cenie w przeliczeniu na litr. Konkurencja jest jak wszêdzie wiêc nie ryzykujê ale mam ¶wiadomo¶æ ¿e to inaczej powinno wygl±daæ, niestety :blee:
 

Dementor
Wys³any: 2015-05-23, 10:29   
0
UP DOWN


Posty: 364
Nie¼le to wykombinowali to tak jakby u nas przy cenie bazy 220 za litr braæ za setkê dobarwian± 50 z³. Pojêcie kreski by³oby nieznane ^^
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group