Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
bosio 
Wys³any: 2014-04-13, 15:36   Odbudowa Garbusa od podstaw. Jakie materia³y zastosowaæ???
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam. Jestem nowy na tym forum. Od jakiego¶ czasu borykam siê z problemem jakie materia³y( jaka firma) zastosowaæ do renowacji Garba 1961(dziadek).
Na chwilê obecn± karoseria jest wypiaskowana i pokryta podk³adem Protect 360 firmy novol, mo¿e nie jest to najlepszy podk³ad ale jedynie taki by³ w sklepie. Czytam ro¿ne tematy ale i tak nie wiem w co inwestowaæ. Karoseriê trzeba wyszpachlowaæ z kata w k±t, dla tego zwracam siê z pro¶ba o pomoc w dobraniu szpachli i innych materia³ów nie sugerujcie siê cena tylko jako¶ci±. Co powiecie o novol for classic car??
Pozdrawiam
 

Masa
Wys³any: 2014-04-13, 18:01   
0
UP DOWN

Posty: 79
ja my¶lê ¿e novol for classic car to bardzo dobry wybór :spoko:
 

Dumel19
Wys³any: 2014-04-13, 21:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
popieram nfcc daje rade :)
 
 

936
Wys³any: 2014-04-16, 16:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
Novol owszem .
Szpachle EVERCOAT.
Podk³ady epoxydowe oraz poliuretanowe i masz konkretnie wykonane zadanie.(¿adnych akryli !!!)
Do tego doda³bym chemiczne usuwanie wszelkiej korozji.
I problem z glowy na kilka dekad :spoko:
Pozdrawiam
 

Bombel
Wys³any: 2014-04-20, 18:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 99
Materia³y wiêkszo¶ci markowych firm bêd± dobre, tylko trzeba je dobraæ z g³ow±. Czy to bêdzie Sikkens, DP, Standox, PPG czy Glasurit to nie ma znaczenia bo ka¿da ma ca³± technologiê i w ka¿dej s± materia³y które sprawdz± siê w 150% na auto zabytkowe.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Classic & Youngtimer Garage

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group