Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
ZIKKI
Wys³any: 2015-05-01, 21:55   Mieszalnik Profix Kar-bon
0
UP DOWN

Posty: 14
W przysz³ym tygodniu maj± do nas przyjechaæ z prezentacj± nowego systemu z Profixa, nazywa sie kar-bon. Czy mieli¶cie ju¿ z nim do czynienia. Jak wyglada jako¶æ a stosunku do ceny?
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2015-05-02, 09:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Proporcja 2:1, wiêc mnie ju¿ nie interesuje. Cena te¿ taka sobie.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Dementor
Wys³any: 2015-05-04, 18:53   
0
UP DOWN


Posty: 364
Nowy produkt to i cena wy¿sza, dro¿szy marketing robi swoje a koncerny obni¿aj±, ciekawe jak to siê skoñczy, gdzie siê spotkaj± :fiu:
 

Maciek_RK
Wys³any: 2015-05-08, 14:53   
0
UP DOWN

Posty: 16
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Proporcja 2:1, wiêc mnie ju¿ nie interesuje. Cena te¿ taka sobie.


Dlaczego nie chcesz systemu 2:1 ??
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2015-05-08, 15:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Dla mnie to mo¿e byæ system 45:1 i sobie poradzê. Tu chodzi o moich klientów. Wszystkie systemy które mam, s± 1:1. Wyj±tkiem jest R-M ale klienci siê ju¿ nauczyli. Jak wrzucê drugi system 2:1, to jest ryzyko, ¿e kto¶ siê zakrêci i zrobi go 1:1 i bêdzie to moja wina. Tak samo jak moj± win± w dniu dzisiejszym by³o to, ¿e po³o¿ona w warstwie 4mm szpachla natryskowa, nie wysch³a. Moja wina, bo ja poleci³em ten produkt. Puenta by³a taka, ¿e skoro szpachli natryskowej nie mo¿na nak³adaæ w warstwie 4mm, to po co w ogóle ja stosowaæ!
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

GMC
Wys³any: 2015-05-08, 19:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 384
Maciek_RK napisa³/a:
Dlaczego nie chcesz systemu 2:1 ??


Bo mniej towaru :mrgreen:
 

No-limit
Wys³any: 2015-05-12, 14:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
DP C 6000 0d lat nie robiê-za drogi i 3:1 ;)
 

Siekiera
Wys³any: 2015-05-20, 10:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Profix trochê przyszala³ z tym Karbonem i ciekawe czy on ma byæ lepszy od Blue Line czy gorszy (tañszy) bo cena startowa nie jest zachêcaj±ca.
Za bazê + akryl licz± sobie 15 000 netto i od tego 25% rabatu przy p³atno¶ci 1/2 gotówka i 1/2 termin.
Za kolorbox te¿ trzeba zap³aciæ 2100 netto.

Czyli za pakiet startowy trzeba wybuliæ 13350 netto to trochê du¿o porównuj±c z innymi systemami :roll:
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2015-05-20, 10:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Ja ju¿ pracuje na nowym kolorboxie APP. DeBeera ju¿ zabrali. Trochê siê obawia³em tej chromatyki ale jestem mi³o zaskoczony. Zw³aszcza akryle fajnie siê dobiera. Pasowno¶æ receptur te¿ jest ok.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

greenno 
Wys³any: 2015-12-16, 17:09   
0
UP DOWN

Posty: 4
Sk±d: Czernikowo
Siekiera napisa³/a:
Profix trochê przyszala³ z tym Karbonem i ciekawe czy on ma byæ lepszy od Blue Line czy gorszy (tañszy) bo cena startowa nie jest zachêcaj±ca.
Za bazê + akryl licz± sobie 15 000 netto i od tego 25% rabatu przy p³atno¶ci 1/2 gotówka i 1/2 termin.
Za kolorbox te¿ trzeba zap³aciæ 2100 netto.

Czyli za pakiet startowy trzeba wybuliæ 13350 netto to trochê du¿o porównuj±c z innymi systemami :roll:


Witam,
czy ma kto¶ mo¿e ju¿ jakie¶ opinie na temat tego nowego wsadu?? Cenowo jest dro¿ej w porównaniu z Blue Line, przynajmniej w moim przypadku. Bra³em wcze¶niej Profix od hurtowni Arpol a resztê materia³ów lakierniczych Profix z firmy Multichem. Podobno do koñca roku maj± byæ produkowane pigmenty Bleu Line a od stycznia 2016 ju¿ tylko dystrybucja tego co zosta³o.

Cenowo wychodzi w zakupie Karbon dro¿ej ni¿ Bleu Line, do tego jeszcze jest 2:1. Niestety mam dosyæ spore zapasy Blue Lina i chyba nie mam wyj¶cia i bêdê musia³ za porozumieniem wymieniæ je na Karbon (do koñca roku jest taka mo¿liwo¶æ, pó¼niej pewnie bêdzie trzeba sporo dop³aciæ). Oczywi¶cie przedstawiciel zapewnia³, ¿e bêdzie taniej dlatego ¿e jest 2:! jednak moja kolorystka (mam w firmie kolorystkê od robienia farb, ja zajmujê siê prowadzeniem sklepu) i wed³ug jej obliczeñ (patrz±c po recepturach) to wszystkie które z sprawdza³a Karbon wychodzi dro¿ej.

Po przeliczeniu bazy wychodzi prawie tak samo jak np. Dupont. Mamy w³a¶nie Dupont oraz Profix.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania