Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
czaja25
Wys³any: 2015-02-25, 19:27   zabezpieczenie progów
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam
Panowie mam pytanie. Dzi¶ przytrafi³a mi siê przypadkowa dziurka w progach, wsadzi³em palucha nie tam gdzie trzeba.. Progi s± pordzewia³e,lewy od strony kierowcy trochê bardziej. i Teraz tak chce to zrobiæ "na sztukê", proszê po mnie nie jechaæ gdy¿ auto zostaje ze mn± do przysz³ej zimy i pó¼niej leci na szrot. Jest to Volvo v40 z 97 roku. I tak jak mówi³em chcê to jako¶ za³ataæ dziura ma ok 5 cm. Ogólnie chcia³bym na okres roku zabezpieczyæ te progi Posiadam baranka ale nie wiem co jeszcze robiæ co do tego kupiæ i czy k³adzie siê co¶ pod niego. Farb± nie bêdê tego malowa³ w kolor samochodu bo to nie na t± kieszeñ tak jak mówi³em chce chocia¿by spowolniæ etap korozji. Czy t± dziurê mogê potraktowaæ ¿ywic± i w³óknem, pianka monta¿owa nie wchodzi w grê bo to jeszcze szybciej bêdzie rdzewieæ, Pomó¿cie bo nic konkretnego w moim przypadku nie znalaz³em
Pozdrawiam :)
 

zawi3j
Wys³any: 2015-02-26, 12:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 141
W³okno ci odpadnie i szpachla popeka bo przeciez to sie nie ma czego trzymac....
Nie szybciej i pro¶ciej wstawic reperaturke progu ? a jak nie to wytnij co trzeba i wspawaj blaszki w wyciete miejsca duzoo wiecej roboty niz w 1 przypadku.
 

guerick38
Wys³any: 2015-05-25, 08:26   
0
UP DOWN

Posty: 1
Tak jak kolega wy¿ej mówi³. Je¶li tego nie wytniesz i nie wstawisz ca³ej czê¶ci elementu to to nie bêdzie siê trzymaæ.
_________________
Oferujemy monitoring gps pojazdów
 

robson24-78
Wys³any: 2015-05-25, 10:57   
0
UP DOWN

Posty: 65
Je¶li auto chcesz i tak z³omowaæ to po co je rze¼biæ? Przez rok rdza nie ze¿re Ci ca³ego progu. Zostaw to i daj sobie siana - bêdziesz mia³ przynajmniej porz±dny odp³yw skroplin z progu ^^ . Albo robiæ co¶ porz±dnie albo wcale.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania