Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mondeomaniak
Wys³any: 2013-11-03, 12:14   Przerdzewia³y kielich amortyzatora ty³ - Mondeo mk1 sedan
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam zacz±³em remoncik swojego mondeo i jak chcia³em prze³o¿yæ si³owniki baga¿nika ujrza³em co¶ co mnie troszkê przerazi³o. Mianowicie lewy kielich przerdzewia³ prawie dooko³a i szukam podpowiedzi jak to naprawiæ. Mam drugie takie samo mondeo na czê¶ci lecz nie wiem jak siê do tego zabraæ bo jest to sedan i doj¶cie kiepskie :/ poni¿ej wrzucam fotki.



Pytanie jak ci±æ ? Po której lini ( 1, 2, 3 z fotki poni¿ej )



Jak to w ogóle spawaæ od baga¿nika czy wyj±æ ca³e zawieszenie i od nadkola ?
 

gorzalinek
Wys³any: 2013-11-03, 14:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 115
ja bym cial po drugiej lini pospawal do czola zeszlifowal spaw a pozniej dal pasek 4 cm gdzies blachy na zakladke na to i z dwoch stron polaczyl na to w bagazniku guma na spawy i od zewnatrz tak samo i baranek oczywiscie jezeli kielich dawcy jest zdrowy jak nie tylko sztukowanie kawalkami blachy
 

mondeomaniak
Wys³any: 2013-11-03, 16:38   
0
UP DOWN

Posty: 3
wstêpnie jak ogl±da³em dawcê to jest ok tylko pytanie jak siê do tego dobraæ :/ bo doj¶cie tylko to co widaæ :/
 

mariolotnik
Wys³any: 2013-11-04, 22:18   
0
UP DOWN


Posty: 11
A jest sens wycinac caly kielich? po zdjeciach widac ze jedno miejsce jest zgnile, jezeli tylko to jedno miejsce wymaga naprawy, to opukaj mlotkiem dokad siega radza, wytnij blache i wstaw nowa, bez sensu wycinac calosc. Problem w tym ze ciezki dostep, i pewnie spawac trzeba bedzie czesc od strony nadkola a czesc od strony bagaznika.
 

mondeomaniak
Wys³any: 2013-11-04, 22:23   
0
UP DOWN

Posty: 3
Tylko to jest przerdzewia³e prawie dooko³a tak z 70% okrêgu.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group