Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 19:09
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-09-11, 10:54   Jakiej firmy lakiery polecacie?
0
UP DOWN


Posty: 418
Autor Wiadomo¶æ

szakalv8



Do³±czy³: 08 Lut 2006
Posty: 15
Sk±d: Kielce


Wys³any: 09 Lut 2006 05:39 pm Temat postu: JAkiej Firmy lakiery polecacie?

--------------------------------------------------------------------------------

Witam!

Zamierzam jednak pomalowac auto systemem .. baza+bezbarwny mam tylko pytanko bo jest tego pleno jakiej firmy lakieru suzkac i jaki nabyc?

Baza ?
Bezbarwny?

Co uwazacie za godne polecenia?

Znalazlem takiej firmy co o tym sadzicie i co polecacie?

http://autolack.pl/?k=kat...54d3b767353657d


pozdrawiam
_________________
Miej Szacunek To Tez Bedziesz Szanowany...



Autor Wiadomo¶æ

fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 284
Sk±d: otwock


Wys³any: 10 Lut 2006 08:20 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Profix to dziadostwo,zbyt du¿a niedok³adno¶æ i niestabilno¶æ kolorystyczna pigmentów,rzadko udaje siê zrobiæ ten sam kolor dwa razy ¿eby by³o tak samo. Odradzam,lepiej rozej¿yj siê za IVATEM ,który jest nieco dro¿szy,ale za to oferuje kolorystykê na 80% zbli¿on± do DuPonta,i 100% stabilno¶æ kolorów,ewentualnie HELIOS,b±d¼ SALCOMIX.Zapomnia³em o SPECTRALU firmy NOVOL,a skoro NOVOL to bezbarwne: MS 2+1 i ¶wietny moim zdaniem HS 4+1,który bym w³a¶nie Tobie bym poleca³.
_________________
Kupiê motocykle i skutery po wypadkach,równie¿ bez prawa rejestracji.
Wiadomo¶ci proszê na priv.



Autor Wiadomo¶æ

lolo



Do³±czy³: 21 Sty 2006
Posty: 8



Wys³any: 10 Lut 2006 09:06 am Temat postu: Jakiej firmy lakiery

--------------------------------------------------------------------------------

Polecam bazê du-pont,bezbarwny hs novol lub 1+1-bêdziesz zadowolony.Spectral novola jest akrylem- ale ponoæ pracuj± nad bazami intensywnie.Do Fifki profix ,ivat,salkomix- to wyroby nie powtarzalne w dorabianiu-nie polecam.
Zima jest piêkna.



Autor Wiadomo¶æ

grzesiek3210



Do³±czy³: 23 Lis 2005
Posty: 124



Wys³any: 10 Lut 2006 09:53 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Mi IVAT siê zgodzi³ a robi³em nim Hondê Civic.Nie ma u mnie mieszalnika IVAT ale mia³em klienta który kupi³ materia³y ¿ebym mu prysn±³ b³otnik z przodu.Po nieca³ym roku dokupi³ z tego samego numeru i z tej samej mieszalni lakier ¿ebym mu prysn±³ ty³ b³otnik.Oczywi¶cie na drzwiach cieniowanie,ale zawsze tak robiê bo wole unikn±æ rozczarowañ.I kolor wszed³ idealnie jakby robiony by³ w tym samym czasie.Nie wiem jak reszta receptur bo tylko z tym civiciem siê spotka³em ale jestem zadowolony.Kiedy¶ bra³em podk³ad Ivat i te¿ mia³em dobr± opiniê o nim ale co¶ siê dostawca zepsu³ i "moja" mieszalnia zrezygnowa³a z dalszej wspó³pracy.Teraz biorê NOVOLA MS 3+1 z którego równie¿ jestem zadowolony.



Autor Wiadomo¶æ

Go¶æ








Wys³any: 13 Lut 2006 05:11 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkich....

Dzis troche pojezdzilem po mieszalniach .. noi co wiem:

Helios jest dostepny za litr 120zloty ale dziwnie bo facet powiedzial ze jego sie rozciencza 1/1 i wychodiz 2 litry nie rozumiem tego!

i lakier firmy mipa -170zloty za litr.......

z bezbarwym srednio wychodiz 55 zloty za litr... (chociaz tez padlo pytanie jaki ma byc ten bezbarwny nie wiem cyz sa jakies rodzaje cyz chodiz tu glownie o jakosc)


Myslicie ze Helios ... jest w porzadku ?? na tyle ze mozna smialo go polecic?

dzieki i [pozdrawiam



Autor Wiadomo¶æ

fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 284
Sk±d: otwock


Wys³any: 14 Lut 2006 05:18 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Lolo,jak nie masz pojêcia to nie zabieraj g³osu.Mam mieszalniki Ivat i DuPont u siebie w sklepie i zanim go sprowadzi³em to sobie dok³adnie sprawdzi³em inne tanie systemy,a wszystko przez 16letnie do¶wiadczenie zawodowe nie tylko jako kolorysta,ale przede wszystkim lakiernik.Kiedy innemu lakiernikowi sprzedajê towar to on musi spe³niaæ moje wymagania,i wtedy wiem ¿e klient do mnie wróci.IVAT jest oparty na duponcie i wiêkszo¶æ mieszalników ivat wspó³pracuje w³a¶nie w sklepach DuPonta.Ma³o tego maj± we W³oszech serwis kolorystyczny dosy³aj±cy w ci±gu 24h faxem gotow± recepturê,zrobion± na podstawie innej receptury DuPonta,PPG,czy innego RMa.A Salkomix to nic innego jak wycofana parê lat temu stara linia Glasurita,która nie by³a kompatybilna z RM,i jako produkt koncernu BASF musi byæ powtarzalna.Co innego profix...................
Pora¿ka na ca³ego,wystêpuje równie¿ jako DUBLER,NEW CAR,STARCRYL ,innych wcieleñ tego dziadostwa nie znam, ale bardzo dobrze znam opinie lakierników o nim.....................
Aha zapomnia³bym,IVAT MA SYSTEM WODNY
_________________
Kupiê motocykle i skutery po wypadkach,równie¿ bez prawa rejestracji.
Wiadomo¶ci proszê na priv.



Autor Wiadomo¶æ

lukas



Do³±czy³: 13 Lip 2005
Posty: 31



Wys³any: 14 Lut 2006 05:50 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ale ci siê dosta³o lolo
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group