Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
artex.folwark 
Wys³any: 2013-03-06, 18:46   Najnowsze sugestie -dobre i z³e na temat PALINALA
+1
UP DOWN
Q-SERVICE

Posty: 31
Sk±d: pomorskie
Interesuj± mnie naj¶wie¿sze wra¿enia u¿ytkowników mieszalników konwekcjonalnych
PALINALA co do jakosci i ceny ,bo przymierzam sie do przej¶cia na ten system :?:
 
 

Wojtek 
Wys³any: 2013-03-21, 17:26   
0
UP DOWN
nonstop color

Posty: 6
Sk±d: Kotlina K£ODZKA
Jak masz pojêcie o kolorach to zrobisz ,tam wszystko bez problemu
 

artex.folwark 
Wys³any: 2013-03-21, 18:41   
0
UP DOWN
Q-SERVICE

Posty: 31
Sk±d: pomorskie
Wojtek napisa³/a:
Jak masz pojêcie o kolorach to zrobisz ,tam wszystko bez problemu


By³em u dystrybutora PRONET-COLOR z GDYNI na dwudniowym szkoleniu 18 i19 i muszê
napisaæ ¿e nikt nie oferuje lepszych warunków i pomocy technicznej jak oni i maja inne
systemy i dodatki.
 
 

Wojtek 
Wys³any: 2013-03-21, 19:01   
0
UP DOWN
nonstop color

Posty: 6
Sk±d: Kotlina K£ODZKA
Mia³em wiele systemów ,w tym i PALINALA ,ale sytuacja na rynku zmusi³a mnie do przebran¿owienia, na PALINALU pracowa³o siê bardzo dobrze, czasem co¶ trzeba dobarwiæ, ale niema idealnego systemu,miesza³em kolory na stare ³upy i na nówki salonówki, na amerykany i na motocykle ,gdzie nikt inny nie ma wzorników. Wiem jedno s± takie kolory ,¿e mo¿esz nie podchodziæ do auta i w ciemno robiæ z okre¶lonego odcienia / np.lb7z/
Jak nie mog³em samemu to jeden telefon i mia³em porozk³adane wszystko na czynniki pierwsze.
 

artex.folwark 
Wys³any: 2013-03-21, 19:18   
0
UP DOWN
Q-SERVICE

Posty: 31
Sk±d: pomorskie
Wojtek napisa³/a:
Mia³em wiele systemów ,w tym i PALINALA ,ale sytuacja na rynku zmusi³a mnie do przebran¿owienia, na PALINALU pracowa³o siê bardzo dobrze, czasem co¶ trzeba dobarwiæ, ale niema idealnego systemu,miesza³em kolory na stare ³upy i na nówki salonówki, na amerykany i na motocykle ,gdzie nikt inny nie ma wzorników. Wiem jedno s± takie kolory ,¿e mo¿esz nie podchodziæ do auta i w ciemno robiæ z okre¶lonego odcienia / np.lb7z/
Jak nie mog³em samemu to jeden telefon i mia³em porozk³adane wszystko na czynniki pierwsze.


Pani Hania z PRONET COLOR jest mistrzyni± w kolorystyce ,ale posiadacze systemów
mieszalnikowych to 99% daltoni¶ci i sklepikarze -chc±cy ³atwo zarobiæ.
 
 

berag1 
Wys³any: 2013-03-21, 19:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 266
Wojtek napisa³/a:
na amerykany i na motocykle ,gdzie nikt inny nie ma wzorników.


Nexa Autocolor ma ;)
 
 

artex.folwark 
Wys³any: 2013-03-21, 19:46   
0
UP DOWN
Q-SERVICE

Posty: 31
Sk±d: pomorskie
berag1 napisa³/a:
Wojtek napisa³/a:
na amerykany i na motocykle ,gdzie nikt inny nie ma wzorników.


Nexa Autocolor ma ;)


W motorkach PPG jest mocne bo mam od 12 lat i teraz wchodzê w PALINALA i inne jako uzupe³nienie jako tañsza linia .
 
 

Wojtek 
Wys³any: 2013-03-22, 09:07   
0
UP DOWN
nonstop color

Posty: 6
Sk±d: Kotlina K£ODZKA
Mia³em kiedy¶ PPG, ale nie sprawdzi³ siê dysrtybutor i cena na nasz rejon trochê nie bardzo ,lata2001-2002, teraz nie wiem, co do NEXY, jest u mnie w mie¶cie, a i tak robi± wszystko na SPECTRALU i na MAXIE, a motocykli robi³em do¶æ du¿o nawet dla klientów NEXY.

[ Dodano: 2013-03-22, 09:09 ]
ten 1 procent nie daltonistów zostawi³e¶ dla mnie???:)
 

lakierok 
Wys³any: 2013-03-22, 11:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
Wojtek napisa³/a:
Mia³em kiedy¶ PPG, ale nie sprawdzi³ siê dysrtybutor i cena na nasz rejon trochê nie bardzo ,lata2001-2002, teraz nie wiem, co do NEXY, jest u mnie w mie¶cie, a i tak robi± wszystko na SPECTRALU i na MAXIE, a motocykli robi³em do¶æ du¿o nawet dla klientów NEXY.

[ Dodano: 2013-03-22, 09:09 ]
ten 1 procent nie daltonistów zostawi³e¶ dla mnie???:)


Jakie masz wzorniki kolorów w Max Mayer ?
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

artex.folwark 
Wys³any: 2013-03-22, 11:40   
0
UP DOWN
Q-SERVICE

Posty: 31
Sk±d: pomorskie
Wojtek napisa³/a:
Mia³em kiedy¶ PPG, ale nie sprawdzi³ siê dysrtybutor i cena na nasz rejon trochê nie bardzo ,lata2001-2002, teraz nie wiem, co do NEXY, jest u mnie w mie¶cie, a i tak robi± wszystko na SPECTRALU i na MAXIE, a motocykli robi³em do¶æ du¿o nawet dla klientów NEXY.

[ Dodano: 2013-03-22, 09:09 ]
ten 1 procent nie daltonistów zostawi³e¶ dla mnie???:)


Z tymi daltonistami to ¿artowa³em i chyba nikogo nie urazi³em.
PPG jest z tym dobre bo ponad 80% kolorów pasuje na kreske i mam du¿o klientów
chc±cych zap³aciæ ponad 30 z³. za setkê i mieæ pewno¶æ ¿e pasuje.
 
 

Wojtek 
Wys³any: 2013-03-22, 17:29   
0
UP DOWN
nonstop color

Posty: 6
Sk±d: Kotlina K£ODZKA
Robi³em GLASURIT, SIKKENS, MIPA,PPG DEBEER , DUPONT/ zajefajna kolorystyka i system 500, 600 ,IMRON, CROMAX/,by³ LECHLER, SALCOMIX, PALINAL ,tak wiêc mam pewien przegl±d "FARBEK" na rynku,nie piszê o cudach typu PRO SPRAY, bo to wynalzki, ale na produktach z PRONETU , pracowa³em 5 lat i wiem jedno,¿e mo¿na lakierowaæ na "kreskê" o ile kto¶ ma tak± ochotê. Mam tu kilometr od mojego domu lakiernika , któremu wszystko robi³em na " ostro" , bo mia³ taki kaprys ,a ¿e by³ dobrym klientem to trzeba by³o siê nieraz spociæ, ale lakierowa³ auto w srebrze dooko³a , tyle ¿e z jednej strony drzwi przód i tylny b³otnik / furka kombi/ tylny zderzak, z drugiej strony te¿ tak co¶ na wyrywki i upar³ siê na lakierowanie na ostro - mo¿ecie nie wierzyæ - on opowiada³ to w GDYNI bo te¿ by³ tam ze mn± na szkoleniu, wysz³o bez ¶ladu.
Moja wizja nowej mieszalni ,która my¶lê ju¿ niebawem GALSURIT I PALINAL, co wiêcej trzeba.?? :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group