Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:39
Autor Wiadomo¶æ
Sharuga
Wys³any: 2008-03-01, 00:28   
0
UP DOWN

Posty: 14
rbfm napisa³/a:
Sharuga napisa³/a:
Robi±. CHS.
http://www.chs.net.pl/


daj spokój. warszawiak byl dobry ale 20 lat temu.

Zastanawia³e¶ siê, czy Polacy robi± pistolety wiêc... robi± :)
 

dymi
Wys³any: 2008-05-17, 15:47   
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam!
Chcia³em siê dowiedzieæ czego¶ o tej wodzie Profixa, jako ¿e w najbli¿szym czasie planuje zakup nowego mieszalnika wodnego, co mo¿ecie powiedzieæ - szczególnie ixell o ile dalej dzia³asz co¶ na nim - jak to sie sprawuje, czy warto wchodziæ w ten temat... cena kusi :twisted: ale jak z wydajno¶cia i dopasowaniem kolorków :mrgreen: czy nie ma jakis wiekszych problemów...???
 

elakiery.pl
Wys³any: 2008-05-19, 20:33   
0
UP DOWN

Posty: 40
dymi napisa³/a:
Witam!
Chcia³em siê dowiedzieæ czego¶ o tej wodzie Profixa, jako ¿e w najbli¿szym czasie planuje zakup nowego mieszalnika wodnego, co mo¿ecie powiedzieæ - szczególnie ixell o ile dalej dzia³asz co¶ na nim - jak to sie sprawuje, czy warto wchodziæ w ten temat... cena kusi :twisted: ale jak z wydajno¶cia i dopasowaniem kolorków :mrgreen: czy nie ma jakis wiekszych problemów...???


Proponuje wej¶æ na stronê www.elakiery.pl jest to autoryzowany dystrybutor Profixa i lakierów samochodowych, tam uzyskasz szczegó³owe wiadomo¶ci na ten temat
_________________
Lakiery samochodowe, Stojaki lakiernicze oraz materia³y lakiernicze pe³na gama us³ug i towarów.
www.elakiery.pl Sklep internetowy
 

ixell
Wys³any: 2008-05-20, 14:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
Po co chcesz braæ wodê jak jest konwencjonalka rozcieñczalnikowa? Woda to mêczarnia. Tu masz mail do kompetentnej osoby, bezpo¶rednio w profixie, nie po¶rednika Tomek Kierczyñski [tk@multichem.pl]
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

kpopis
Wys³any: 2008-05-22, 14:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 291
W mojej mieszalni pojawil sie mieszalnik wodny HAYA. Cena zaskakujaco niska - 50zl za litr. 7,5 tysiaca receptur. Pasowalnosc pewnie kiepska tak samo jak w konwencji HAYA ale na calosciowki konwencja byla w sam raz.
 

bart
Wys³any: 2008-11-05, 11:36   
0
UP DOWN

Posty: 27
Zastanawiam siê nad wziêciem wody profixa.Jaki¶ czas temu by³ u mnie technik i pokaza³ jak tym siê robi i niby wszystko ok.Miesi±c temu kupi³em na próbê trochê srebrnej bazy i zielonej per³y,pomalowa³em kilka elementów i na srebrze wysz³y chmurki.Malowa³em sat± 3000 rp na ci¶nieniu 2 bar,przypy³ka 1,5 bara.Byæ mo¿e za ma³o przypruszy³em albo pistolet powinien byæ hvlp.Jak by³ technik to jemu wysz³o dobrze ale tak pyli³ ostatni± warstwê,¿e powierzchnia bazy wysz³a chropowata i to mi siê nie podoba³o,bo wiadomo ¿e potem bezbarwny wyjdzie taki.Kolejn± rzecz± jest to,¿e gdy wszystko po malowaniu wystawi³em na zewn±trz to bezbarwny zrobi³ siê matowy,zaznaczê tylko ¿e nie by³ wysuszony,tylko po malowaniu wystawi³em z kabiny na s³oñce ale po kilku dniach wilgotnej pogody zmatowia³.Jeden element by³ malowany klarem profixa cp 2007,drugi dupontem 3750.Je¶li macie jakie¶ do¶wiadczenia z lini± wodn± profixa to proszê o odpowied¼.
 

jacklack 
Wys³any: 2008-11-05, 13:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 352
[quote="bart"]Jeden element by³ malowany klarem profixa cp 2007,drugi dupontem 3750.

Nie mam do¶wiadczenia z Profixem ..ale jestem ciekawy czy oba te klary zmatowia³y czy jeden z nich? :)
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-11-06, 18:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
jesli sa 2 firmy i DWA utardzacze to przy mieszaniu obu cos moze zmatowiec. Nie mieszmy utwardzaczy!! Klar Profixa jest fajny..ale nie róbmy byd³a i nie mieszajmy tegoz czyms innym to nie bedzie problemów. Zdarzy³o mi si eze po zmnieszniu dwóch róznych harterów sie scie³y w kubku.
_________________
Bart
 
 

bart
Wys³any: 2008-11-06, 21:50   
0
UP DOWN

Posty: 27
Do ka¿dego klaru szed³ odpowiedni utwardzacz,nie by³y zamienione albo wlane co¶ innego,wiem ¿e niektórzy nie zwracaj± na to uwagi i mieszaj± wszystko ze wszystkim ale ja robiê jak nale¿y.Obydwa klary zrobi³y siê matowe i podejrzewam ,¿e to od bazy wodnej bo nigdy mi nic tak nie zmatowia³o.Wyszed³ pó³mat.Baza by³a wyschniêta nie klei³a siê,wygl±da³o ¿e dobrze odparowa³o.
 

jacklack 
Wys³any: 2008-11-06, 22:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 352
[quote="bart" ,¿e to od bazy wodnej

Nie to nie mo¿liwe co dzieñ k³adê na bazê wodn± klar DP 3750 i nic nie jest matowe

Mo¿liwe ¿e mia³e¶ zbyt grub± warstwê bazy ..a za cienk± 1 warstwê klaru..to mo¿e trochê wci±gn±æ po³ysk.. ale tu nie mo¿na mówiæ o zmatowieniu tylko o lekkiej po¶wiacie matu
 
 

acidhouse
Wys³any: 2008-11-07, 09:04   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Profix tylko ca³o¶ciówka bo z cieniowaniem lipa na maxa, pasowalno¶æ daj spokój ^^
_________________
Training all life
 
 

bart
Wys³any: 2008-11-07, 09:14   
0
UP DOWN

Posty: 27
Je¿eli robi³e¶ wod± profixa to napisz co¶ wiêcej
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group