Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
glista 
Wys³any: 2011-07-07, 09:39   Pomoc w wyborze Akrylu
0
UP DOWN

Posty: 7
Sk±d: Be³¿yce (Lublin)
Wiem ¿e temat ju¿ by³ kilka razy. Oczywi¶cie nie znalaz³em wystarczaj±cej odpowiedzi na nurtuj±ce mnie pytanie. Chce dobry akryl na moj± Corse. Kolor czarny, tylko teraz jaki odcieñ, jakiej firmy kupiæ. Patrzy³em na allegro z ixell-a akryl jest bardzo tani, ale co on wart?
Moge mieæ jeszcze co¶ ze standoxa, lechlera na którym teraz pracowa³em lub z DP tylko ceny oczywi¶cie te¿ bardzo ró¿ne. Pytanie czy op³aca siê braæ akryl za 2 razy tyle z DP, lub standoxa, czy lepiej kupiæ ixella? Zalezy mi na tym ¿eby by³ twardy i mia³ ³adny po³ysk.
 

gugun 
Wys³any: 2011-07-07, 11:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jesli zalezy ci na jakosci to sam sobie odpowiedz na pytanie...ja mialem przyjemnosc malowac 2 razy dupontem i za kazdym razem nie bylo co polerowac...z tanszych maluje dyna tez w miare ladnie to wyglada,na reszcie nie robilem wiec sie nie wypowiem...no ale mimo wszystko polecil bym baza czarna+bezbarwny...akryle to juz w tych czasach przeszlosc jesli chodzi o auta osobowe...
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-07-07, 13:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego jest takie powiedzenie: "chytry dwa razy traci" ;) Tutaj ju¿ nie jeden zap³aka³ nad jako¶ci± lakierów zakupionych od tzw. internetowych sprzedawców :tak: Proponuje podjechaæ do normalnej mieszalni z lakierami i tam kupiæ lakier :tak: Je¶li ta Corsa jest "wiekowa" to mo¿na j± pomalowaæ akrylem a je¶li "m³oda" to kupujesz baze solidow± i k³adziesz na ni± bezbarwny :tak: Co do "firmy" z jakiej kupiæ to napisz jakie s± w twojej okolicy mieszalniki (mieszalnie-sklepy z lakierami samochodowymi). Polecam DuPont Standox PPG Autocolor itd. Wybór jest spory ;) Pamiêtaj jedno ¿e "jaka cena taka jako¶æ"
i "nie ma nic za darmo" :)
Pozdrawiam! :spoko:
 

chudson
Wys³any: 2011-07-07, 21:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
Je¿eli faktycznie zalezy Ci na ciêciu kosztów to z tanich baz mogê ( o dziwno i nie analizuj±c jako¶ci pozosta³ych ich produktów ) poleciæ Haya - maj± dobrze kryj±c± czarn± bazê w dobrej cenie. Ale lakier bezbarwny na to lepiej kupiæ jaki¶ z ¶redniej pó³ki chocia¿

Nie maluj akrylem bo b³yszczy siê du¿o s³abiej ni¿ kolor + bezbarwny ( zw³aszcza jak bêdzie trzeba przeszlifowaæ niedoskona³o¶ci papierem )
 

gugun 
Wys³any: 2011-07-08, 09:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
tania baza + bezbarwny wyjdzie taniej niz dobry akryl a efekt bedzie o wiele lepszy..
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group