Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
graczu1983
Wys³any: 2011-02-16, 07:44   Dobra mieszalnie lakierow ¶lask
0
UP DOWN

Posty: 3
Panowie szukam dobrej mieszalni lakierow na ¶l±sku i obrze¿ach ¶l±ska ktora profesjonalnie dobiera lakiery najbardziej pasowalne do kolorow Volkswagena a chodzi mi o kolor LD1W-Wheatbeige bo po ostanim malowaniu niestety mam poprawke w swoim smochodzie mieli dobrac kolor a po lakierowaniu wyszedl kolo duzo ciemniejszy.Samochod byl lakierowany juz 4 razy i za kazdym razem jest cos nie tak juz mam kompletnie tego dosyc.Z pierwszym razem lakiernik zle wycieniowal i jak przyjechalem na poprawke to musial dobrac na nowo lakier i dobrali mu srebrny pojechalem razem z nim do mieszalni zostawilismy im samochod zeby dobrze juz dobrali(http://lack-service.pl/).Po polakierowaniu bylo niby wszystko ok ale po paru dniach zauwazyle ze kolor jest nie taki jak ma byc a ziarno w metaliku strasznie sie roznilo a jakby tego bylo malo byly do malowania dwa elementy i oczywiscie cieniowanie sasiednich koles pomalowal caly bok.Postanowilem pomalowac go poraz kolejny ale juz gdzie indziej i po podjechaniu do nowego warsztatu lakiernik stwierdzil ze poprzednio zostalo zle pomalowane dlatego ze bylo dorobione za malo lakieru,Byl dorobiony na dwa elementy a pomalowano 4 elementy a firma w ktorej posatnowilem to poprawic lakierowala lakierami R-M i dobrali kolor wedlug receptury na nowy kolor nie wzieli poprawki na to ze samochod ma juz 5 lat wiec kolor musial wyjsc inny.Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje.
 

Mart-Dent
Wys³any: 2011-02-16, 08:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 178
graczu1983, Z tego co opisujesz to jeden zgania na drugiego. A winê ponosi tylko i wy³±cznie ten pierwszy. I jakim cudem ten drugi lakiernik stwierdzi³ ¿e za ma³o by³o dorobione lakieru ¿e na 2 a nie na 4 elementy?
 

marco35
Wys³any: 2012-10-11, 10:00   
0
UP DOWN

Posty: 4
Szukam mieszalni lakierów w okolicach chorzowa , rudy sl , bytomia , katowic ,¿eby dobrac baze metalic do motocykla Honda Pantheon - Sparkling-Silver metalic -NH295M , jest z tym nie ma³y problem ma³o gdzie dobieraj± do motocykli ,bardzo proze o namiary
 

lakierok 
Wys³any: 2012-10-11, 10:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
marco35 napisa³/a:
Szukam mieszalni lakierów w okolicach chorzowa , rudy sl , bytomia , katowic ,¿eby dobrac baze metalic do motocykla Honda Pantheon - Sparkling-Silver metalic -NH295M , jest z tym nie ma³y problem ma³o gdzie dobieraj± do motocykli ,bardzo proze o namiary


szukaj mieszalni CSV lub tych co maj± mieszalnik RM bo tam jest dobrze rozbudowana baza na motocykle i z tego co siê orientuje to ta¿ motocykle ma Spies Hecker i Max Mayer ale nie wiem jak maj± rozbudowane kolory .
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group