Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Sachem
Wys³any: 2010-03-30, 21:53   Mieszalnik i obs³uga programu
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam mam pytanie jestem ¶wie¿y w tym temacie planuje otworzyæ w³asn± mieszalnie ale nie wiem jaki mieszalnik wstawiæ rozmawia³em z przedstawicielem novola i on mi wciska dwa bazowy i akrylowy ale nie mam tyle kasy co by¶cie polecili to bêdzie nie du¿y sklep .

Nastêpna sprawa to obs³uga programu recepturowego na jakiej zasadzie on dzia³a ,chodzi mi oto ¿e jak przyjdzie klient z numerem i wlewem od paliwa jak to dalej wygl±da .
Mo¿e macie namiary na jakie¶ szkolenia albo filmy instrukta¿owe by³ bym wdziêczny
 

glover
Wys³any: 2010-03-31, 09:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
Kolego nawet w niedu¿ym sklepie jak nie bêdziesz mia³ akrylu to tak jakby¶ mówi³ ¿e bogaty jestem i nie potrzebujê pieniêdzy. Akrylu sprzedaje siê ok 10-20% ale jak masz w okolicy jaki¶ warsztat co siê specjalizuje w busach albo w ciê¿arówkach to z takiego jednego warsztatu mo¿na pokryæ koszty sklepu. Twoja sprawa ale moim zdaniem w ma³ym sklepie tym bardziej musisz zadbaæ o podstawowe produkty a w miarê rozwoju zwiêkszaæ asortyment bo ludzie lubi± mieæ w czym wybieraæ.

Jak nie wiesz jak dzia³a program to powiedz to temu przedstawicielowi i niech ciê wy¶le na szkolenie z robienia kolorków bo w necie tego nie znajdziesz a rozmawianie na forum o kolorach jest trudne i dopiero jak siê ju¿ co¶ wie.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group