Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
lukas94 
Wys³any: 2009-02-12, 10:40   lvpl
0
UP DOWN
lukas94

Posty: 35
Sk±d: mazowieckie
mam prosbe do posiadaczy tej grupy pistoletow lvpl.nie chodzi mi o rego³ke co oznacza ten skrot bo wiem,chodzi mi o to jak nimi wam sie pracuje czy jestescie z nich zadowoleni czy nie, oraz jakich firm posiadacie.g³ownie chodzi lakiery konwencjonalne.ja maluje rp wiec nie wiem czy warto zmieniac na nie czy pozostac przy starym.z gory dziekuje za odpowiedzi
 

zed
Wys³any: 2009-02-12, 22:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
lvpl :shock: :shock: :shock: a co to :?: :?:
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

jurek 
Wys³any: 2009-02-12, 22:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 182
to cos podobne do LSD :shock: ;P
 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-13, 00:09   Re: lvpl
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
lukas94 napisa³/a:
mam prosbe do posiadaczy tej grupy pistoletow lvpl.nie chodzi mi o rego³ke co oznacza ten skrot bo wiem,chodzi mi o to jak nimi wam sie pracuje czy jestescie z nich zadowoleni czy nie, oraz jakich firm posiadacie.g³ownie chodzi lakiery konwencjonalne.ja maluje rp wiec nie wiem czy warto zmieniac na nie czy pozostac przy starym.z gory dziekuje za odpowiedzi


ja posiadam Iwate LPH400.Jest to pistolet LVLP,posiadam rowniez od niedawna sate RP.Jezeli mialbym porownywac te dwa pistolety to tak:
LVLP,male zuzycie materialu,bardzo drobne rozpylenie,bardzo szeroki strumien natrysku,niskie cisnienie robocze przez co moim zdaniem duzo mniejszy odkurz niz RP oraz mniej smieci podczas lakieroania-to zalety.
Z wad to szybkosc lakierowania-porownujac z pistoletami RP.Jezeli lakieruje calosciowke,to wybieram RP,jezeli natomiast kilka elementow to wole Iwate.
Nie uzywam ani jednego ani drugiego do baz,tylko akryle i bezbarwne.
 

lukas94 
Wys³any: 2009-02-13, 13:48   
0
UP DOWN
lukas94

Posty: 35
Sk±d: mazowieckie
dzieki gola w³asnie o taka odpowiedz mi chodzi³o
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime