Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
malarz
Wys³any: 2007-01-25, 14:16   Mieszalnik bazowy novola?
0
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 206
Sk±d: Bieszczady
W katalogu bran¿owym, tam gdzie mo¿na wpisywaæ sklepy kto¶ da³ og³oszenie o swojej mieszalni w Przemy¶lu i ¿e ma mieszalnik bazowy novola jako nowo¶æ. To novol ma ju¿ bazy czy to pomy³ka? Wiecie co¶?
 

Jacek Telesz 
Wys³any: 2007-01-25, 20:35   
0
UP DOWN
jacek518

Posty: 3
Sk±d: podkarpacie
ja wiem ¿e maj± ale nic wiêcej , ciekawi± mnie ceny.
 

darXo 
Wys³any: 2007-01-28, 19:33   
0
UP DOWN
darXo

Pomóg³: 1 raz
Posty: 29
Sk±d: Wlkp.
Nie znam cen, ale system juz dzia³a.
http://www.novol.pl/strony/1/i/255.php
 

biba 
Wys³any: 2007-02-20, 12:32   
0
UP DOWN

Posty: 8
Mam tylko pytanie co siê z nimi stanie po 2007 roku? :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 

darXo 
Wys³any: 2007-02-20, 14:29   
0
UP DOWN
darXo

Pomóg³: 1 raz
Posty: 29
Sk±d: Wlkp.
Gdyby sie mia³o staæ to ju¿ by siê sta³o (po 2006r). Nikt nie wprowadza³by systemu (a jest on ca³kiem nowy), maj±c w perspektywie wycofywanie go. Norma VOC w bazach novola jest dopuszczalna w/g dyrektywy UE - kiedy¶ by³ ten temat poruszany na starym forum.
 

baqo 
Wys³any: 2007-02-20, 23:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
ten mieszalnik to woda czy rozpy???
 
 

k_arek 
Wys³any: 2007-02-21, 17:49   
0
UP DOWN

Posty: 4
mieszalnik jest z bazami rozpuszczalnikowymi,do koñca 2007 bêd± sprzedawane pigmenty wyprodukowane do koñca 2006,a nastêpnie zostanie wprowadzony system wodny nad którym trwaj± prace,novol wiêkszo¶æ towaru sprzedaje poza granicami Polski równie¿ poza uni±,wiêc mieszalnik bêdzie tam sie sprzedawa³ a¿ mi³o(to jest mój domys³),pozdrawiam k_arek
 

biba 
Wys³any: 2007-02-21, 21:50   
0
UP DOWN

Posty: 8
Novol nastawi³ siê chyba tylko do handlu ze wschodem, a tak wogóle to skad oni tak szybko dorobili siê w³asnego mieszalnika bzowego,1 rok z akrylami , które i tak z mieszalnika nie pasuja do niczego, chyba ¿e z baz± bedzie tak samo- to wspó³czucia dla osób które bêd± to mieszaæ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

DrCruel
Wys³any: 2007-02-21, 22:11   
0
UP DOWN


Posty: 418
Baza spectrala na pewno nie spe³nia dyrektywy dla refinish-u ale system pewnie bêdzie dalej w sprzeda¿y w kraju dla tych co maj± instalacje przemys³owe.
Ciekawe czy powstanie rynek handlu emisj± LZO :roll: bo przecie¿ te firmy co nie wykorzystuj± emisji bêd± mog³y skupowaæ faktury kosztowe na lakiery rozcieñczalnikowe, tyle ¿e to bêdzie siê kalkulowa³o jedynie na tanie bazy no i zawsze pozostaje ryzyko wpadki :wink:
 

biba 
Wys³any: 2007-02-23, 21:23   
0
UP DOWN

Posty: 8
A mo¿e NOVOL zaskoczy nas wod±???????????????????? w niedalekiej przysz³o¶ci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang