Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
WarningDead
Wys³any: 2022-04-15, 21:02   Pistolet dla amatora
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam,
jak w temacie poszukujê pistoletu lakierniczego do bazy/klaru. Mia³em i malowa³em jakim¶ najtañszym chiñczykiem który by³ do³±czony do kompresora o którym wiadomo ¿e dyszê mia³ 1,5 a przynajmniej tak pisze. Postanowi³em ¿e czas przerzuciæ siê na co¶ lepszego bo i efekty które by³y ok mo¿e bêd± lepsze przy lepszym sprzêcie.

Kompresor posiadam 50l o wydajno¶ci oko³o 200/240 l/min

Jestem samoukiem i amatorem wiêc i o pistoletach wiem tylko tyle ile znalaz³em w internecie. Rozumiem ¿e najbardziej powszechn± i polecan± metod± jest HVLP jak i do bazy/klaru dysza 1,2 lub 1,3.

Nie bêdê nikogo oszukiwa³ pistolet lepiej je¶li by³by tañszy ni¿ dro¿szy (rzadko u¿ywany) aczkolwiek dobrze wiem i rozumiem ¿e lepiej raz zap³aciæ wiêcej i mieæ co¶ lepszego ni¿ kupowaæ tanie kilka razy. Nie wiem czy okolice 200z³ wystarcz± aby kupiæ co¶ rozs±dnego?

Tworzê nowy temat mimo tego ¿e wiele takich ju¿ by³o poniewa¿ mo¿e co¶ siê zmieni³o przez te kilka lat.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2022-05-03, 14:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
WarningDead napisa³/a:
czy okolice 200z³ wystarcz± aby kupiæ co¶ rozs±dnego?

Tak szczerze to w tym przedziale cenowym to raczej nic dobrego nie kupisz ...
widzia³em w tej cenie chiñsk± kopiê czy te¿ pistolet wzorowany na modelu Sata jet 5000 ... nie wiem jak to siê sprawdza ale za te pieni±dze nie masz du¿o do stracenia ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group