Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-22, 20:27
Autor Wiadomo¶æ
civic
Wys³any: 2008-06-20, 01:12   Ile by¶cie wzieli za pomalowanie tej gabloty ?
0
UP DOWN


Posty: 14
Ile by¶cie wzieli za pomalowanie tej gabloty ? robota + materia³y
Ja rozkrêcam wszystko do zera,ewentualnie obklejam.
Na warsztat wje¿dza go³a buda.
Ja skrêcam.Moge jeszcze zmatowiæ o ile to jakas ulga dla lakiernika.
Kolor ten sam ale bardziej zbli¿ony do krwistej czerwieni Ferrari :D
Tylne nadkola do wymiany-reperaturki
...ktos juz to robil ale chyba tylko pod sprzeda¿...



ps. w jaki sposób wyj±æ uszczelki tylnich szyb ? w obklejanie nie wierze bo zawsze co¶ wyjdzie nie tak,a ju¿ tymbardziej w sznurki zamoczone w oleju lub wd40 :lol:
tak przy okazji-kiedy¶ wla³em wd40 do zamka zeby lepiej chodzi³,a resztki sp³ynêly po lakierze ..... a lakier w tym miejscu odpad³...
 

rbfm 
Wys³any: 2008-06-20, 01:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
a po co chcesz wymieniac nadkola? wygladaja dobrze. a szyby trzeba wyciac. sznurkow i tak by tam nie wcisnal (nawet z olejem)

ps. wd-40 to jest nafta i jest nieszkodliwy dla lakieru.
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 01:34   
0
UP DOWN


Posty: 14
rbfm napisa³/a:
a po co chcesz wymieniac nadkola? wygladaja dobrze.

...na zdjeciu
sa zawalone szpachla
zreszt± to wada fabryczna ikazdy civic Vgen tak ma

rbfm napisa³/a:
a szyby trzeba wyciac. sznurkow i tak by tam nie wcisnal (nawet z olejem) ps. wd-40 to jest nafta i jest nieszkodliwy dla lakieru.

ze wd40 jest szkodliwy to wiem dobrze ale czyta³em w któryms z Twoich postów,¿e tak w³asnie nawil¿asz sznurek........ :shock:
_________________

 

rbfm 
Wys³any: 2008-06-20, 01:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Cytat:
...na zdjeciu
sa zawalone szpachla
zreszt± to wada fabryczna ikazdy civic Vgen tak ma


no i co da ich wymiana? tez beda zawalone szpachla.

civic napisa³/a:
ze wd40 jest szkodliwy to wiem dobrze


jest nieszkodliwy
nawet na stronie wd-40 w zastoowaniach pisza:

"¦wietnie nadaje siê do usuwania smo³y i innych zanieczyszczeñ drogowych z lakieru samochodowego...."

i tak oto powstaja legendy ze wd-40 niszczy lakier. moze to nie bylo wd-40 ?

civic napisa³/a:
ale czyta³em w któryms z Twoich postów,¿e tak w³asnie nawil¿asz sznurek........ :shock:


gdy sie nie ma nic pod reka to czasem trzeba kombinowac.
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 06:28   
0
UP DOWN


Posty: 14
nie obra¿ sie bo widze,¿e chcesz pomóc ale Twoje posty [te i te wczesniejsze które czyta³em przeglaj±c forum] s± troche dziwne i wole poczekac na odpowiedz kogos bardziej do¶wiadczonego w tym temacie ....
....a porady typu "no i co da ich wymiana? tez beda zawalone szpachla." s± rodem z warsztatu spod stodo³y bo dobry blacharz ,lakiernik nie nawal± tam piêc kilo szpachli,a jak nalepiej wyprowadz± element i daj± jej minimalnie
widzia³em w innym aucie
co do wd40 to sie juz pomiesza³e¶ pieknie :D raz piszesz tak ,a raz tak
_________________

 

kpopis
Wys³any: 2008-06-20, 10:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 291
Wspawanie reperaturki, nawet najbardziej precyzyjne zawsze wiaze sie z nawaleniem sporej ilosci szpachli. Jesli nie rdzewieja, nie ma sensu tego ruszac.

Co do WD-40 to na 100% nie uszkadza lakieru itd.

Tylne szybki o ile dobrze pamietam musisz wyciac, podobnie jest w 6 gen.
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 10:53   
0
UP DOWN


Posty: 14
kpopis napisa³/a:
Wspawanie reperaturki, nawet najbardziej precyzyjne zawsze wiaze sie z nawaleniem sporej ilosci szpachli. Jesli nie rdzewieja, nie ma sensu tego ruszac.

hmmm trzeba by³oby okre¶liæ ilo¶æ "du¿o" w tych dwóch przypadkach - moim i "rbfm" ,bo z sposobu pracy rbfm wynika,¿e on nak³ada ³opata :] [bez urazy..mam taki humor po tym sposobie sznurka z olejem lub wd40]

kpopis napisa³/a:
Co do WD-40 to na 100% nie uszkadza lakieru itd.

na 50000% uszkadza
psiknij sobie na lakier i zostaw na d³u¿szy czas ,chocby na miesi±c...kawa³ek pomalowanej blachy

kpopis napisa³/a:
Tylne szybki o ile dobrze pamietam musisz wyciac, podobnie jest w 6 gen.

na czym polega wycinanie szyb ? najpierw musze wyciagn±æ ta uszczelke ?
wsadziæ tam jakis specjalny przyrzad ? jak to jest ?
_________________

 

Góral 
Wys³any: 2008-06-20, 11:44   
0
UP DOWN

Posty: 19
Sk±d: Wroc³aw
civic napisa³/a:
kpopis napisa³/a:
Wspawanie reperaturki, nawet najbardziej precyzyjne zawsze wiaze sie z nawaleniem sporej ilosci szpachli. Jesli nie rdzewieja, nie ma sensu tego ruszac.

hmmm trzeba by³oby okre¶liæ ilo¶æ "du¿o" w tych dwóch przypadkach - moim i "rbfm" ,bo z sposobu pracy rbfm wynika,¿e on nak³ada ³opata :] [bez urazy..mam taki humor po tym sposobie sznurka z olejem lub wd40]

kpopis napisa³/a:
Co do WD-40 to na 100% nie uszkadza lakieru itd.

na 50000% uszkadza
psiknij sobie na lakier i zostaw na d³u¿szy czas ,chocby na miesi±c...kawa³ek pomalowanej blachy

kpopis napisa³/a:
Tylne szybki o ile dobrze pamietam musisz wyciac, podobnie jest w 6 gen.

na czym polega wycinanie szyb ? najpierw musze wyciagn±æ ta uszczelke ?
wsadziæ tam jakis specjalny przyrzad ? jak to jest ?


WD40 nie uszkadza lakieru!

A szyby wycinasz takim przyzadem....
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 12:03   
0
UP DOWN


Posty: 14
Góral napisa³/a:
WD40 nie uszkadza lakieru!


:evil: no jak nie jak tak
dok³adnie w miejscu ¶ciekania wd40 pojawilo sie du¿e zmatowienie po czym lakier zacz±³ odpryskiwaæ
Citroen Berlingo rocznik 1999 kolor wisniowy
to samo sta³o sie w rynience w ktorej je¿dzi rolka z drzwi przesuwnych bocznych
z tym,ze tam od tej rolki móg³ byc uszkodzony lakier juz przez spryskaniem wd40 i wd dokoñczy³ dzie³a,ale w przypadku zamka jest tak jak pisze wyzej

proponuje ten temat wd40 zostawiæ i powróciæ do kosztów malowania
:roll: :grin:

dodam jeszcze,¿e to ma byc lakierowanie ,a nie fuszera z stodo³y bo inaczej to wole sobie to sam zrobic..choc stodo³y nie mam,a garaz...
lakierowanie z zachowaniem wszelkich zasad,u¿yciem materia³ów jak w ksi±¿ce pisze ,a nie sposobem - szybkie prysniecie bo klient jutro przyjdzie....
oczywi¶cie bez przesady bo wczoraj s³ysza³em o takim co za ca³e auto biorze [F Mondeo] kolo 6tysiecy,przyczym daje d³ug± gwarancje
_________________

 

rbfm 
Wys³any: 2008-06-20, 13:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
civic napisa³/a:
:evil: no jak nie jak tak


civic napisa³/a:
na 50000% uszkadza


nooo widze ze mamy kolejnego fachowca na forum.

[ Dodano: 2008-06-20, 13:40 ]
civic napisa³/a:
co do wd40 to sie juz pomiesza³e¶ pieknie :D raz piszesz tak ,a raz tak


nie, to ty pomieszales i radze czytac ze zrozumieniem.

civic napisa³/a:
....a porady typu "no i co da ich wymiana? tez beda zawalone szpachla." s± rodem z warsztatu spod stodo³y bo dobry blacharz ,lakiernik nie nawal± tam piêc kilo szpachli,a jak nalepiej wyprowadz± element i daj± jej minimalnie
widzia³em w innym aucie


tak tak, oczywiscie.

civic napisa³/a:
moim i "rbfm" ,bo z sposobu pracy rbfm wynika,¿e on nak³ada ³opata :] [bez urazy..mam taki humor po tym sposobie sznurka z olejem lub wd40]


osmieszasz sie piszac takie bzdety

[ Dodano: 2008-06-20, 13:41 ]
civic napisa³/a:
nie obra¿ sie bo widze,¿e chcesz pomóc ale Twoje posty [te i te wczesniejsze które czyta³em przeglaj±c forum]


nie klam. nie zdazyles przeczytac prawie 1800 postow.

civic napisa³/a:
wole poczekac na odpowiedz kogos bardziej do¶wiadczonego w tym temacie ....


no i doczekales sie. a teraz przepros za to co napisales o mnie.
 

online 
Wys³any: 2008-06-20, 14:21   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
kolejny fachowie, k*r, szkoda s³ów :lol: :lol: :lol:

a ja s³ysza³em, ze wd to nawet blache przepala na wylot :mrgreen: moze miales berlingo sprejsem pomalowane? wtedy móg³bym sie zgodziæ. uwierz, ze jak narazie to RB ma racje, nie Ty!

5 tysia z³otych minimum :wink: (bez reperaturek)
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

online 
Wys³any: 2008-06-20, 16:53   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
lece siknac stary chlapacz plastikowy akrylem 1k, a z drugiej strony sikne renolakiem. zobacyzmy efekt, bo 2k napewno nie ruszy :!: :neutral:

[ Dodano: 2008-06-20, 16:55 ]
Cytat:
znajde go ponownie to tu wkleje i zobaczysz,ze ten czlowiek do normalnych nie nalezy czyt.wykwalifikowanych lakiernikow


ja pisa³em, ze RB ma racje w tym topicu, nie mysle o innych. z RB juz nie raz wchodzi³em w dyskusjê, ale u nas zawsze by³a ona na poziomie (przynajmniej tak mi sie wydawa³o) bzdury jak narazie nie paln±³, wydaje mi siê normaln± osob± :wink:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-06-20, 17:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Admin by sie przyda³....CIVIC'a uciszyc bo papla bzdury.
WD-40 nie niszczy farby to RAZ.
DWA - reperaturki i tak trzeba zaszpachlowac.
TRZY - wydrzyj to co masz do zera i sam zaszpachluj, wyrównaj, wyszlifuj....przynajmniej nie bediesz obwinia³ lakiernika ze ci zd..³ robote.
CZTERY - wartosc malowania ca³osci z reperutarkami = po³owa wartosci strucla.

Cos jescze?
_________________
Bart
 
 

kalbi 
Wys³any: 2008-06-20, 17:55   Re: Ile by¶cie wzieli za pomalowanie tej gabloty ?
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
civic napisa³/a:
Ile by¶cie wzieli za pomalowanie tej gabloty ? robota + materia³y
Ja rozkrêcam wszystko do zera,ewentualnie obklejam.
Na warsztat wje¿dza go³a buda.
Ja skrêcam.Moge jeszcze zmatowiæ o ile to jakas ulga dla lakiernika.
Kolor ten sam ale bardziej zbli¿ony do krwistej czerwieni Ferrari :D
Tylne nadkola do wymiany-reperaturki
...ktos juz to robil ale chyba tylko pod sprzeda¿...

[url=http://www.otofotki....13j.JPG]Obrazek[/URL]

ps. w jaki sposób wyj±æ uszczelki tylnich szyb ? w obklejanie nie wierze bo zawsze co¶ wyjdzie nie tak,a ju¿ tymbardziej w sznurki zamoczone w oleju lub wd40 :lol:
tak przy okazji-kiedy¶ wla³em wd40 do zamka zeby lepiej chodzi³,a resztki sp³ynêly po lakierze ..... a lakier w tym miejscu odpad³...


koszt calosciowki z wierzchu (rozbierasz/ubierasz ty) w granicach 5k ale to jest cena bardzo orientacyjna bo na zdjêciu praktycznie nic nie widaæ!!! trzeba sie przyjzec z bliska, jak tam progi, drzwi od wewn±trz, spod maski, spód klapy itd itp...
_________________

 
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 18:02   
0
UP DOWN


Posty: 14
mebArth napisa³/a:
Admin by sie przyda³....CIVIC'a uciszyc bo papla bzdury.

rbfm zacza³ :/
zreszta kazdy jego post zaczyna sie od zjechania z gory na dol
no ale to jest inzynier specjalista wiec nie wchodze mu w droge....

mebArth napisa³/a:
CZTERY - wartosc malowania ca³osci z reperutarkami = po³owa wartosci strucla.

szcunku troche :evil:
to auto jest z 94roku ,a chodzi jak zegarek
nie wiem czy miales kiedys Honde bo zmienilbys zdanie
bez felg warte jest okolo 6tysiecy
powiedzmy,ze koszt malowania to 3tysiace wiec powiedz mi co kupie za 9tys gdybym sprzedal i dolozyl ?
cos w podobnym stylu tyle,ze odlicz indiglo,niski zawias,wyciszone akustycznie drzwi,audio,ktore mam juz zamontowane i za ktory nie dostane odpowiedniej kwoty..nazywa sie to tuning i wiele innych rzeczy ktore przy aucie zrobilem


czy to wystarczy do tej imprezy gdybym robil to sam ?

400 kompresor
300 lakier ACRYL
30 podk³ad plastik
30 papier
50 podk³ad
30 szpachla soft
30 szpachla z w³óknin±
30 szpachla wykañczajaca
150 reperaturki b³otników
400 blacharz ?
40 benzyna ekstrakcyjna
papier do obklejania
tasma papierowa
70 pistolet do szpachlówki natryskowej dysza ok 1,4 - 1,5
250 do baz i lakierów
50 farecla G3
100 polerka/szlifierka
15 g±bka polerska
3 Kombinezon malarski - lakierniczy
7 OKULARY OCHRONNE
80 maska lakiernicza 3m

koszt oko³o 2000 pln
_________________

 

adams90-90 
Wys³any: 2008-06-20, 18:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Tak zrobisz to sam i bedzie wygladalo tak jak Twingo Sebastiana
 
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 18:15   
0
UP DOWN


Posty: 14
adams90-90 napisa³/a:
Tak zrobisz to sam i bedzie wygladalo tak jak Twingo Sebastiana


no wlasnie czytalem jego temat :mrgreen:
z zawodu jestem mechanikiem sam. wiec mam jakies pojecie o autach,chociaz nie pracuje w swoim zawodzie
nieraz juz malowalem cos sprayem,a nawet pedzlem[felgi] i po przejechaniu papierem na mokro + pasta polerska wychodzilo naprawde fajnie
fajnie to u mnie tak ,ze mozna pokazac sie poza garazem
przedewszystkim mam czas [edit] i zdolnosci
aha i napewno nie pytam ...5 razy czy mozna polerowac baze lub po jakim czasie klasc bezbarwny bo to tez swiadczy o czlowieku
czytalem tez temat w ktorym ktos chcial lakierowac Forda Scorpio ...po tym jak widzialem obklejone okleina drewnopodobna elementy wewnatrz auta to....

dlaczego chce pomalowac calosc ? bo uwazam,ze nie ma sensu malowac:
-prawego blotnika[wgniotki plus lekkie rdzewienie na rancie]
-maski-jakies dziwne kropki do podk³adu [moze z holowania ....]
-lewe drzwi,na dole 10cm ruda z¿era
-tylne nadkola u do³u schrupane przez rdze [prawe robione ale w stodole u poprzednika] lewe zaklejone naklejka :oops:
-i wiele wiele innych drobnych rys do podkladu i rdzawek

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/dfdsf1/
_________________

 

pitterek 
Wys³any: 2008-06-20, 18:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
civic lepiej nie wspominaj o pedzlu bo wszyscy padna ze smiechu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen a tak na marginesie to koszt malowania takiego civica ze wstawieniem reperaturek - jesli sam rozbierzesz wynosi³by ok 3500( cena przykladowa- u mnie by tyle za to wzieli)

[ Dodano: 2008-06-20, 18:37 ]
aha- na zewnatrz- bez wnek
_________________
Pit
 

mebArth 
Wys³any: 2008-06-20, 18:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
strucel = zgnitek a Twoje auto jest zgnitkiem skoro masz juz reperaturki wstawiane wiec ZERO szacunku. Moje ma 19 lat i nie ma grama rdzy. Obustronny ocynk daje rade. Honda nie robi³a ocynku w swoich zgie³ach :) Wiec...?
Nie chce Civica..pól wsi tym jezdzi z "zimnym ³okciem" za szyb± i kamienna min±, pozycja dosc pochylona i mocny bas ze konstrucje odklei³o.

pzdr :mrgreen:
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2008-06-20, 18:46   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Kur... Panowie, jaki burdel siê robi... chwilowo nawet wszystkiego czytac nie bêdê bo roboty od rana do wieczora mam przy samochodach i czasu nie ma na biadolenie... przyhamujcie trochê w tym i w innych tematach... :P
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-06-20, 18:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Bodzio ale gdzie sie myle? Gosc ma zgnitka i tyle...i próbuje go ratowac ale uparcie twierdzi ze to nie strucel. Strucel i koniec, szuka ca³osciówki za ma³e $ (inaczej by nie pyta³) Wiec?
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2008-06-20, 18:59   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Szczerze? To poczyta³em kilka postów, zaczyna siê trochê bicie piany (jak w poprzednim temacie, którego w sumie usun±³em, nawet mi siê nie chcia³o zg³êbiaæ w jego tre¶c...takie ¶mieci tam by³y...) Co do ratowania za ma³e $... je¶li uwa¿a ¿e kto¶ to zrobi to ok (nikt m±dry za psie pieni±dze robiæ nie bêdzie) to niech robi... Ale jest takie powiedzonko: Z g... bata nie ukrêcisz...
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-06-20, 19:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
civic napisa³/a:
ty nim jestes i nie chce ci odbierac przewodnictwa.....
udowodnie ci to w najblizsza niedziele jak skocze do wlasciciela tego auta,ktoremu go sprzedalem
oczywiscie powiesz ,ze to wina kosmitów zeby wyjsc z podniesionym czolem...


?
civic napisa³/a:
czytaj ze zrozumieniem,ja nie pisze ze przeczytalem wszystkie
zreszt± po przeczytaniu kilkunastu juz mialem dosc twych porad


civic napisa³/a:
rbfm napisa³/a:
nie, to ty pomieszales i radze czytac ze zrozumieniem.

przejzyj swoje posty


czy ty jestes zdrowy na umysle? najpierw sam przejzyj a pozniej cos komus wygarniaj. ja w przeciwienstwie do ciebie wiem co czytam i pisze. na moja odpowiedz ze wd-40 jest nieszkodliwy
rbfm napisa³/a:
. wd-40 to jest nafta i jest nieszkodliwy dla lakieru.
ty odpowiadasz :

civic napisa³/a:
ze wd40 jest szkodliwy to wiem dobrze


brawo. gratuluje logiki.

civic napisa³/a:
ty sie osmieszasz moczac sznurek w oleju
wyjdz juz lepiej z tej stodo³y...


tutaj udowadniasz jaki jestes prostak. napewno znajdziesz kilku kolegow na tym forum podonych tobie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

civic napisa³/a:
brzmi jakbys wyzywa³ mnie na pojedynek hahahahhaha


musialbys jeszcze byc na jakimkolwiek poziomie.

Cytat:
ps. rbfm gratuluje prawie 1800 postów na forum ...... to moze temat na prv ale powiedz mi jaki masz abonament na neostradzie


za gratulacje dziekuje, a neostrady nie mam. ty pewnie dostales w tym roku na komunie wiec tez gratuluje.

civic napisa³/a:
czytaj ze zrozumieniem,ja nie pisze ze przeczytalem wszystkie
zreszt± po przeczytaniu kilkunastu juz mialem dosc twych porad


wcale sie nie dziwe. dla laika moje posty sa bardzo niezrozumiale.

[ Dodano: 2008-06-20, 19:21 ]
civic napisa³/a:
wczoraj czytalem jeden z postow,w ktorym bral udzial rbfm i w podobny sposob sie zaczal i podobny mial przebieg
znajde go ponownie to tu wkleje i zobaczysz,ze ten czlowiek do normalnych nie nalezy czyt.wykwalifikowanych lakiernikow


a ty jestes normalny?

a teraz won do tego tematu o ktorym mowisz i zobacz jak sie skonczyl.

[ Dodano: 2008-06-20, 19:31 ]
szkoda ze pan moderator wykasowal to co najwazniejsze w tamtym watku.
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 19:37   
0
UP DOWN


Posty: 14
rbfm -> nie chce mi sie z toba ..pisac,wygladasz na prostaka.Prosilem cie zebys nie odpowiadal w moich tematach,a ty dalej leczysz kompleksy i wylewasz zale.Dochodzi do tego brak kultury ,bo jej poprostunie posiadasz w tym jak i innych postach.

Cytat:
wcale sie nie dziwe. dla laika moje posty sa bardzo niezrozumiale.

rozumie je a¿ za dobrze,masz chyba ADHD czego ci bardzo wspo³czuje
ewentualnie otworz nowe forum dla elity takiej jak ty z zamknietym dostepem dla amatorow ,jednak tam nie bbedziesz mial nad kim sie wyzywac...
podejrzewam,ze masz problemy z wzwodem i twoja kobieta odpowiednio cie o tym informuje,jednak nie zalamuj sie,dostarczam leki do aptek i w czerwcu byla rocznica wprowadzenia na rynek viagry[10lat] wiec duze znizki...dasz rade

Macie na bank jakis kawalek lakierowanej blachy-dwa psikniecia wd40 i odrobina cierpliwosci-moze tydzien,moze dwa ..jakos tak i rozwiaze sie wasz problem

Admina prosze najlepiej o zablokowanie tematu bo nie widze sensu dalej w nim pisac ze wzgledu na pana rmfb. :]

Co do "strucla" i Hondy Civic to polecam google oraz s³owo JDM,to wiele wyja¶ni.
Nie kazdy facet w dresie to potencjalny zabójca z kijem bejsbolowym....mam nadzieje,¿e wyt³umaczy³em analogie do "Nie chce Civica..pól wsi tym jezdzi z "zimnym ³okciem" za szyb± i kamienna min±, pozycja dosc pochylona i mocny bas ze konstrucje odklei³o"
Do roku 95 ten Civic nie by³ cynkowany-ja mam 94...nie za³apa³em sie.
To jest wada fabryczna ,jedna z niewielu co podejrzewam w twoim modelu bylaby jedna z kilkunastu.... :]
Nawet nie wiesz jak bardzo jestem ciekawy co to masz za auto 19letnie?
aaa i przy okazji jak tam silnik bo w mojej Hance pamietam o nim jedynie przy wymianie oleju :]
_________________

  
 

rbfm 
Wys³any: 2008-06-20, 19:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Bodzio napisa³/a:
o poczyta³em kilka postów, zaczyna siê trochê bicie piany (jak w poprzednim temacie, którego w sumie usun±³em, nawet mi siê nie chcia³o zg³êbiaæ w jego tre¶c...takie ¶mieci tam by³y...)


na drugi raz zacznij czytac zanim cos usuniesz, bo usunales najwazniejsza czesc tego tematu. i tym oto sposobem zanizasz poziom forum. szkoda ze same brednie pozostaly w tamtym temacie. zastanawiam sie jaki sens mialo moje tlumaczenie peterowi ze sie myli skoro caly wysilek poszedl na marne.

[ Dodano: 2008-06-20, 19:39 ]
civic napisa³/a:
rbfm -> nie chce mi sie z toba ..pisac,wygladasz na prostaka.Prosilem cie zebys nie odpowiadal w moich tematach,a ty dalej leczysz kompleksy i wylewasz zale.Dochodzi do tego brak kultury ,bo jej poprostunie posiadasz w tym jak i innych postach.


prosic to sobie mozesz. a jedyna osoba w tym temacie ktora nie ma kultury to jestes ty i w dodatku pyskujesz jak gowniaz z gimnazjum. juz ci napisali inni co o tobie mysla. jestem za stary i za dlugo siedze na tym forum zeby sie przejmowac postami jakiegos dresa w civiku

[ Dodano: 2008-06-20, 19:42 ]
civic napisa³/a:
Admina prosze najlepiej o zablokowanie tematu bo nie widze sensu dalej w nim pisac ze wzgledu na pana rmfb. :]


a ja prosze admina o usuniecie twojego konta, wszak wszystkim nam zalezy aby podnosic poziom forum a nie obnizac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 19:50   
0
UP DOWN


Posty: 14
rbfm napisa³/a:
jestem za stary i za dlugo siedze na tym forum zeby sie przejmowac postami jakiegos dresa w civiku

wiec z viagra sie nie mylilem :]

rbfm napisa³/a:
a ja prosze admina o usuniecie twojego konta, wszak wszystkim nam zalezy aby podnosic poziom forum a nie obnizac

nie chce mi sie poraz kolejny tlumaczyc bo i tak nie zrozumisz
w kazdym poscie jedziesz po kazdym nowym userze ,ktory zada tu pytanie,a w tym momencie rzadasz nawet usuniecia konta :]
jestes lepszy niz Kononowicz z Bialegostoku :D
Cytat:
Zlikwidowaæ ca³kowicie dla m³odzie¿y alkohol, papierosy i narkotyki. Usprawniæ w naszym Bia³ymstoku komunikacjê miejsk±; miejsk± i dalekobie¿n±. Tak! Bo nasza komunikacja jest bardzo, bardzo s³aba, bardzo z³a. Otworzyæ zak³ady i miejsca pracy dla m³odzie¿y i dla ludzi. Tak! I chcê bardzo, bardzo to zrobiæ. Usprawniæ w naszym mie¶cie, w ca³ym, na ca³ym Podlasiu, ¿eby nie by³o bandyctwa, ¿eby nie by³o z³odziejstwa, ¿eby nie by³o niczego.

... i banowac kazdych,wszystkich i kazdego :lol:
_________________

 

rbfm 
Wys³any: 2008-06-20, 19:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
civic napisa³/a:
wiec z viagra sie nie mylilem :]


ale blysnales.... jestes bystry jak ... sam wiesz co(?)

civic napisa³/a:
nie chce mi sie poraz kolejny tlumaczyc bo i tak nie zrozumisz
w kazdym poscie jedziesz po kazdym nowym userze ,ktory zada tu pytanie,a w tym momencie rzadasz nawet usuniecia konta :]


mylisz sie. postepuje tak tylko z takimi jak ty. 99% innych userow (w tym 100% normalnych) dostaje odpowiedzi takie jakich oczekiwali. ty tez taka dostales mino ze nalezysz do pozostalego 1 %.
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 20:03   
0
UP DOWN


Posty: 14
rbfm napisa³/a:
mylisz sie. postepuje tak tylko z takimi jak ty. 99% innych userow (w tym 100% normalnych) dostaje odpowiedzi takie jakich oczekiwali. ty tez taka dostales mino ze nalezysz do pozostalego 1 %.


twoja 1 odpowiedz:
a po co chcesz wymieniac nadkola? wygladaja dobrze. a szyby trzeba wyciac. sznurkow i tak by tam nie wcisnal (nawet z olejem)
ps. wd-40 to jest nafta i jest nieszkodliwy dla lakieru.

wiec po raz enty ci bije do tej ... glowy ,zebys poskromil swoje lenistwo i psiknal dwa razy na jakis kawalek blachy polakierowanej i wrocil do niej za tydzien ,dwa..
co do nadkoli to gdybys siedzial w tym fachu profesjonalnie to pewnie napotkalbys civic z takimi nadkolami bo kazdy civic tak ma do czasu az sie tego nie poprawi,dlatego dziwi mnie,ze w swojej profesjonalnej karierze nie trafiles na tak popularne auto jak wlasnie Honda Civic do roku 94........
_________________

 

rbfm 
Wys³any: 2008-06-20, 20:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Cytat:
twoja 1 odpowiedz:
a po co chcesz wymieniac nadkola? wygladaja dobrze. a szyby trzeba wyciac. sznurkow i tak by tam nie wcisnal (nawet z olejem)
ps. wd-40 to jest nafta i jest nieszkodliwy dla lakieru.


a jeszcze przed chwila pisales

Cytat:
co do wd40 to sie juz pomiesza³e¶ pieknie :D raz piszesz tak ,a raz tak


i gdzie to moje mieszanie ? podaj cytat. czekam.

civic napisa³/a:
wiec po raz enty ci bije do tej ... glowy ,zebys poskromil swoje lenistwo i psiknal dwa razy na jakis kawalek blachy polakierowanej i wrocil do niej za tydzien ,dwa..


nie raz tak robilem psikajac pod maska na rozne podzespoly i przy okazji brudzac lakier i nic si enie stalo. nie raz tez psikalem tak jak ty do zamkow w roznych samochodach. zreszta juz ci cytowalem co napisali na stronie glownej produktu wd-40. pisali ci rowniez inni. ale ty wiesz lepiej. skoro wg ciebie wd szkodzi lakierowi to tak samo olej i smar szkodzi, w koncu to podobne produkty.
skoro jednak ty masz racje i szkodzi lakierowi, to pisz do producenta o odszkodowanie.

civic napisa³/a:
co do nadkoli to gdybys siedzial w tym fachu profesjonalnie to pewnie napotkalbys civic z takimi nadkolami bo kazdy civic tak ma do czasu az sie tego nie poprawi,dlatego dziwi mnie,ze w swojej profesjonalnej karierze nie trafiles na tak popularne auto jak wlasnie Honda Civic do roku 94........


ale o co tobie chodzi? przeciez miales wymienione i nie wygladaja zle. a co do kariery to akurat trafilem na takie cos. robilem ich kilka i szczerze mowiac teraz bym sie nie podjal z dwoch powodow: kupa roboty i klient nie chce placic. dochodzi jeszcze trzeci prawdopodobny powod: i tak to wszystko predzej czy pozniej zgnije. masz na to dowod w poscie kolegi mebrth, oraz na swoim samochodzie. byl niedawno watek na ten temat.
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-06-20, 20:51   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
online napisa³/a:
ja pisa³em, ze RB ma racje w tym topicu, nie mysle o innych. z RB juz nie raz wchodzi³em w dyskusjê, ale u nas zawsze by³a ona na poziomie (przynajmniej tak mi sie wydawa³o) bzdury jak narazie nie paln±³, wydaje mi siê normaln± osob± :wink:

Ja z rbfm k³óci³em siê raz - chamstwo z mojej strony. :mrgreen: .
Civic, przyhamuj. Zapomnij o wd-40, skoñcz siê k³óciæ z rbfm, bo faktycznie siê o¶mieszasz, a prostak to raczej nie rbfm. Rejestrujesz sie na forum lakierniczym, cz³owiek chce ci pomóc i s³u¿yæ fachow± porad±, a ty go gnoisz. Je¶li uwa¿asz, ¿e nikt tutaj Ci nie pomóg³ to podziêkuj ³adnie i szukaj odpowiedzi gdzie indziej- tak zrobi³ by kulturalny cz³owiek.
Pozdrawiam
 
 

siwy_1981 
Wys³any: 2008-06-20, 21:43   
0
UP DOWN
siwy1981

Pomóg³: 7 razy
Posty: 63
Ciekawe za ile user Civic chcia³by mieæ polakierowany ca³y samochód razem z wnêkami?
 

Bodzio 
Wys³any: 2008-06-20, 22:10   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Niech jedzie do jakiego¶ gara¿owca to mu za 2000z³ pomaluje... Po 6 miesi±cach znowu bêdzie malowa³ bo wszystko poodpada, si±dzie itp. Nikt Caritasem nie jest, za darmo robiæ nie bêdzie. Albo p³acisz i wymagasz, albo oszczêdzasz i s...j (czyt. bez gwarancji)
Ja mam takie podej¶cie do (pseudo) klienta (nie chodzi tu o np. civic, )
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

ewa 
Wys³any: 2008-06-20, 22:19   
0
UP DOWN

Posty: 42
Pytanie do speca od viagry :
Skoro u¿ywasz jej od 10 lat(s±dz±c po znajomo¶ci tematu) ,to czy nie zaobserwowa³e¶ ewentualnych skutków ubocznych?
 

krzysiek124
Wys³any: 2008-06-20, 22:57   
0
UP DOWN

Posty: 138
kiedys jezdzilem Honda Accord, byl tez Crx... ogolnie te auta z wierzchu z
"pozoru" nie gnija, ale od spodu to niezle sita, a jak sie rozbabrze to potem okazuje sie ze jeszcze jest to czego nie bylo wczesniej widac. W moim miescie jak bys przyprowadzil rozebrane auto tak jak trzeba i zazadal zajebistej roboty z uzyciem srodkow z najwyzszej polki to bys musial zaplacic ok. 3,5 - 4,5 tys. mozliwe ze nawet wiecej.... i jeszcze 2 skrzynki piwa. Kolego CIVIC, przyhamuj te swoje ataki, bo niedobrze mi sie to czyta... Wiele dobrego nauczylem sie na tym forum zarowno od RBFM jak i reszty osob.
Potwierdzam moim autkom WD40 na lakierze niezrobilo nigdy skazy, sylikonowym smarem smaruje antene elektryczna, szyber, zamki i to tez nie szkodzi na lakier, podobnie jak smar armatni ktorym czasem konserwuje niektore wrazliwe miejsca :cool:
 

arti
Wys³any: 2008-06-20, 23:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 98
Cytujê:
".... i jeszcze 2 skrzynki piwa"
Zaraz siê civic dowali, nie do¶æ ¿e drogo to jeszcze pijaki... :lol:
 

pitterek 
Wys³any: 2008-06-20, 23:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
civic ja cie moge pocieszyc. to ¿e masz honde z 94r wcale nie znaczy ¿e nowsze s± lepsze. osobiscie nigdy bym nie kupi³ nowej hondy. Lakieruje nowe na gwarancji. przewaznie roczniki od 2004-2007 a nawet 2008(!!!) . wystarczy odprysk i rdzewieja jak g³upie. jeden model ma wade konstrukcyjna która powoduje rdzewienie maski. przez ok pó³ roku polakierowa³em od 20 takich masek
_________________
Pit
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 23:27   
0
UP DOWN


Posty: 14
na posty rbfm juz nie odpowiadam bo to nie ma sensu,ewentualnie podbij na priv

wszyscy rowno twierdzicie ze wd40 nie uszkodzi lakieru ,a ailu z was probowalo siknac na element i poczekac z tydzien ,dwa ?
wiem...pisze juz to po raz dziesiaty ale z kazda osoba musze zaczynac od poczatku


ewa napisa³/a:
Pytanie do speca od viagry :
Skoro u¿ywasz jej od 10 lat(s±dz±c po znajomo¶ci tematu) ,to czy nie zaobserwowa³e¶ ewentualnych skutków ubocznych?

ja jej uzywam ? ja ja sprzedaje.... chcialas mi dowalic ale nie wyszlo ci to ...czytaj uwaznie na drugi raz

zamkniejcie to forum dla ludzi z zewnatrz ,ktorzy maja inne doswiadczenia niz wy bo robi sie tu balagan.......w ten sposob nie zabieralbym sie za to i nie byloby problemu,a co do cen za malowanie to kosmos i zdzieranie z normalnych ludzi ,ktorzy zarabiaja po 1500zl na reke
nie dziwie sie,ze macie tak wygorowane ceny bo koszta jakie przeznaczacie na zycie sa kilkukrotnie wyzsze od standardowego szarego czlowieka ,wiec ta bariera pomiedzy luksusem,a standartem zycia szaraka jest niezauwazalna dla was
wiem wiem bo codzien mam doczynienia z ludzmi zyjacymi na wysokim poziomie ,wlascicielami aptek itd
niestety jak na zlosc odbiore wam kilku a nawet kilkunastu klientow ktorzy nie pojada do warsztatu z wielkim szyldem a do malego garazu w ktorym wale fuchy ja,pooczciwy civic
:]
pokrotce dzieki temu forum i innym pomocom ale z satysfakcja
moze nie zrobie tego jak w komorze ,reka specjalisty ale napewno na poziomie i za normalna cene a nie za cene wycieczek do Chin i zycia na wysokich standartach

krzysiek124 napisa³/a:
kiedys jezdzilem Honda Accord, byl tez Crx... ogolnie te auta z wierzchu z
"pozoru" nie gnija, ale od spodu to niezle sita, a jak sie rozbabrze to potem okazuje sie ze jeszcze jest to czego nie bylo wczesniej widac.

widocznie kupiles jakas po bananie :D
ja mam lekki nalot w niektorych miejscach ,a sprawdzalem to dobrze wiec bezpodstawna twoja ocena

moze w porownaniu do nowych samochodow to strucel, jak to opisal kolega wczesniej ,ale jak na swoja cene to watpie ze ktos kupi cos lepszego lub na tym poziomie i nie bedzie odwiedzal mechanika czesciej niz wymian oleju :D
_________________

 

pitterek 
Wys³any: 2008-06-20, 23:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
civic nieco sie pomyli³e¶.
ogólnie lakiernikow mozna podzielic na 3 grupy.
1.uczniów ktorzy pracuj±c przygotowuja element do malowania
2. lakierników którzy przygotowuja i maluja
3. lakierników nygusów którzy maja ludzi od przygotowania a sami tylko maluja a w razie niepowodzenia s³usznie lub nies³usznie zwalaja wszystko na... wiadomo kogo- ci sa najgorsi
Pewnie sie zastanawiasz do czego zmierzam...? Juz wyjasniam. praca lakiernika jest ciê¿ka , bywa niewdzieczna i bardzo szkodzi zdrowiu , do tego materia³y maja do¶æ wysokie ceny wiêc jesli chcesz profesjonalnie przeprowadzic naprawe- niestety musisz zaplacic.

[ Dodano: 2008-06-20, 23:42 ]
aha i niemasz co pisac o wygórowanych wymaganiach i standardach poniewaz lakiernicy z grupy nr 2. zarabiaj± najczê¶ciej- nie mowie ¿e zawsze ok 1500-2000 pracujac w warsztacie. no chyba ze prowadza w³asny interes...
_________________
Pit
 

civic
Wys³any: 2008-06-20, 23:48   
0
UP DOWN


Posty: 14
ciezka to jest praca na kopalni ........
_________________

 

pitterek 
Wys³any: 2008-06-20, 23:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
nie twierdze ¿e nie
_________________
Pit
 

kpopis
Wys³any: 2008-06-21, 00:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 291
Jesli prowadza wlasny interes czesto nie zarabiaja wiecej a ponosza spore ryzyko chocby przy zakupie narzedzi itd. To naprawde ciezka i malo dochodowa robota. W mieszalni jeszcze nigdy nie widzialem lakiernika ktory podjechalby jakims samochodem wartym wiecej niz 20tys. Najczesciej jezdza starymi gratami. I te zeszyty z zapisanymi dlugami ktore oddadza jak klient
zaplaci za robote... Smutna rzeczywistosc, w dodatku ludzie mysla ze 3,5tys czy 4,5 tys za zrobienie calosciowki civica to duza kasa. Jesli sie nie oszczedza na materialach, kupuje markowy towar i wszystko robi naprawde dokladnie to zarobek z tego jest niewielki. A jak podliczymy prad, pomocnikow, ZUS, utylizacje odpadow....

[ Dodano: 2008-06-21, 00:01 ]
a na koniec rak szpiku kostnego...elektryka prad nie tyka ale rozpuszczalniki nie omijaja lakierniczych nosow.
 

peter
Wys³any: 2008-06-21, 01:02   
0
UP DOWN

Posty: 133
pitterek napisa³/a:
civic ja cie moge pocieszyc. to ¿e masz honde z 94r wcale nie znaczy ¿e nowsze s± lepsze. osobiscie nigdy bym nie kupi³ nowej hondy. Lakieruje nowe na gwarancji. przewaznie roczniki od 2004-2007 a nawet 2008(!!!) . wystarczy odprysk i rdzewieja jak g³upie. jeden model ma wade konstrukcyjna która powoduje rdzewienie maski. przez ok pó³ roku polakierowa³em od 20 takich masek


A ja osobiscie darze sympatia Honde i to bardzo.
Podaj jaki to model tej nowej hondy ktora ma wade fabryczna i maski rdzewieja.
powiem tak.Pracuje w ASO hondy od kilku lat wierz mi ze samochody te nie gnija
(mowie o nowszych modelach)

Oczywiscie porownujac jakosc wykonania wszystkich civicow,jazz-ow,c-rv,h-rv ktore sa skladane w angli do accordow ktore sa skladane w japoni to niebo a ziemia.
Nawet patrzac na strukture lakieru na modelach z anglii to nie to samo co accord.
Poprostu angielskie hondy to skorka pomaranczowa spompowana na calosci,accord natomiast to lakier gladki jak pupa niemowlecia.

Jedno tylko moge powiedziec na temat serwisu samochodow honda.
W TYM SAMOCHODZIE NAJCZESCIEJ WYMIENIA SIE TYLKO OLEJ I TO JEST PRAWDA.
 

civic
Wys³any: 2008-06-21, 09:55   
0
UP DOWN


Posty: 14
peter napisa³/a:
Jedno tylko moge powiedziec na temat serwisu samochodow honda.
W TYM SAMOCHODZIE NAJCZESCIEJ WYMIENIA SIE TYLKO OLEJ I TO JEST PRAWDA.


...kiedys myslalem ,ze jak kupie Honde to na czesci nie wyrobie,tylko ze ja ich prawie wogole nie kupuje :] choc moj civic ma 15lat
"prawie" w sensie ,ze nie zaliczam do tego filtrów,oleji,przegubu,ga³ki czy tuleji co na polskich drogach i tak trzyma sie dobrze itd.....

[ Dodano: 2008-06-21, 11:45 ]



i tak bardzo oczekiwane foto....
robilem telefonem bo nie mam swojego aparatu

jest to prowadnica drzwi bocznych po spryskaniu wd40
Peugeot Partner 2003r
w poprzednim Berlingo mialem to samo z tym,ze dodatkowo pryslem w zamek [zdjecie postaram sie na jutro]
_________________

 

mebArth 
Wys³any: 2008-06-21, 13:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
CIVIC...jezdze AUDI COUPE, kazde audi nawet B2 sa ocynkowane obstronnie a A8 ca³a z aluminium (land rover defender tez ca³y z ALU, w³asnie robie b³otniczki i blacharz klnie na czym swiat stoi:D ). Tu nie ma co gnic. Jak jest korozja gdzies to ewentualnie na rantach od kamieni lub po nieudolnej naprawie lakierniczej. To moje 3cie Audi i 4te tez bedzie Audi a nie jakis zgnitek którym jezdzi pó³ wsi.
Mnie nie przegadasz...i tak swoje wiem i chyba nie tylko ja :lol:

nara.
_________________
Bart
 
 

civic
Wys³any: 2008-06-21, 13:59   
0
UP DOWN


Posty: 14
mebArth napisa³/a:
a nie jakis zgnitek którym jezdzi pó³ wsi.


pojecia nie masz o Hondach
wiesz co to jest wada fabryczna ?
to nie jest celowe dzia³anie
no dobra masz ocynk,ja nie mam,jestes gosc
a ile razy otwierasz maske ? a ile lejesz do baku na 100 ?
a wiesz o tym ze b16b2 to silnik Hondy o pojemnosci 1600 i mocy 169 koni mechanicznych ? masz takie cos w audi ?
do tego spalanie wynosi srednio 8L
mozemy tak wymieniac caly weekend do poniedzialku.........

wiesz czemu tak malo audi coupe porusza sie po ulicach ? bo sa poprostu brzydkie,jak napompowany balon i nikt tego nie chce :D
moze ty mieszkasz na wsi i na takim poziomie stoi u ciebie tuning,ze widzisz takie a nie inne civic
przyjedz do miasta to poczujesz roznice :D
_________________

 

mebArth 
Wys³any: 2008-06-21, 15:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Sam jestes brydki. Dobre coupe jest drogie a ciebie nie stac na auto tylko na strucla z "wada fabryczna" W civicu all sie trzesie trzeszczy a znajdz to w audi GOSCIU. Nie gadam z Toba. Masz strucla i w dodatku ZGNITEGO wiec nara. MOje bedzie mia³o 25 lat i bedzie smiga³o a twoje juz na polsilvery pójdzie.
8L i 169 koni? zartujesz chyba...mnie w buca nie zrobisz. Kolegów zza miedzy bujaj:)

Zrobi³ sie OT...z mojej strony koniec pisania. Powiedzia³em co wiedzia³em.

NARA
_________________
Bart
 
 

pitterek 
Wys³any: 2008-06-21, 16:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Cytat:
A ja osobiscie darze sympatia Honde i to bardzo.
Podaj jaki to model tej nowej hondy ktora ma wade fabryczna i maski rdzewieja.
powiem tak.Pracuje w ASO hondy od kilku lat wierz mi ze samochody te nie gnija
(mowie o nowszych modelach)



Honda City- rzuc okiem na niklowana blende na masce- jej naro¿niki zdrapuja lakier
_________________
Pit
 

Tech 
Wys³any: 2008-06-21, 16:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 2 razy
Posty: 52
Temat jak dla mnie do zamkniecia. Nawet ja wiem (znaczy orientujê siê) "ile by wzieli" :mrgreen:
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group