Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Mirrage
Wys³any: 2018-12-20, 14:33   Malowanie Pasa przedniego po spawaniu. Nowe auta
0
UP DOWN

Posty: 4
Cze¶æ!
Sprawa wygl±da tak, uszkodzone pasy przednie plastikowe s± spawane w widocznym miejscu. Szlifuje, szpachluje, g³adze itd. Pytanie jest nastêpuje jakimi ¶rodkami pomalowaæ to aby wygl±da³o jak nowe. Chodzi o elementy widoczne po otworzeniu maski auta. Nie jest to struktura taka jak na zderzakach. Ciê¿ko mi to okre¶liæ.
 

MARIO06CU
Wys³any: 2018-12-21, 11:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 210
Serwis kolego kupujesz nowe i po sprawie wcale nie s± drogie takie plastiki
 

Mirrage
Wys³any: 2018-12-21, 11:36   
0
UP DOWN

Posty: 4
Ja bêdê obrabia³ du¿e ilo¶ci tego, dlatego muszê mieæ najtañsze opcj, ¿e wzglêdu na ograniczone koszty. Nie jedna sztuka tylko ok. 100 sztuk tygodniowo. Poza tym wiêkszo¶æ z nich jest jednolita, t³oczona termoplastycznie. Muszê przywróciæ im jak najlepszy wygl±d.
 

marcpol
Wys³any: 2018-12-24, 13:17   
0
UP DOWN

Posty: 13
Sk±d: Bia³ystok
Mo¿e podejd¼ do tematu inaczej - spawasz, zostawiasz naddatek, szlifujesz, polerujesz b±d¼ nadajesz strukturê za pomoc± tarczy do satynowania.

Osobi¶cie unikam naprawy takich elementów - ze wzglêdu na odkszta³cenia, które trudno wy³apaæ, co powoduje trudno¶ci ze spasowaniem przodu oraz wzglêdy estetyczne.

Rozumiem, ¿e znalaz³e¶ doj¶cie do uszkodzonych czê¶ci z jakiego¶ serwisu i planujesz je "regenerowaæ"?
 

Mirrage
Wys³any: 2018-12-24, 19:29   
0
UP DOWN

Posty: 4
Ja ju¿ dostaje pospawane, moim zadaniem jest wlasnie zamaskowanie tego. Wiem , ¿e to jest jaka¶ struktura, ale nie spotka³em siê jeszcze z tak± w przemy¶le, a jestem jeszcze laikiem w tej dziedzinie. Bardzo dziêkujê za podpowied¼, zapoznam siê z tym. :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime