Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:03
Autor Wiadomo¶æ
macioo74
Wys³any: 2008-05-29, 22:19   Jak zrobiæ aby farba zcieka³a?
0
UP DOWN

Posty: 54
Siema. Jak sie robie taki efekt ¿e farba cieknie. Na zdjeciach wygl±da ¿e zcieka naturalnie jakby by³a rozlana, a aerografem przecie¿ siê rozproszy po wszystkich stronach jak psiknê wiêcej.
Pozdrawiam
 

acidhouse
Wys³any: 2008-05-30, 08:24   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Przerwa³e¶ ciszê przed burz± - bo ".. zbiera siê na deszcz, ju¿ smoki grzmi±, zasmarkany maj..."
Spróbuj rzadsz± farbê + przytrzymywanie punktowo na szerokim strumieniu i pod wiêkszym ci¶nieniem, pó¼niej wybrzuszenia zacieków, zmatuj lekko na mokro papierem 2000, popraw raz jeszcze kolorem, mo¿e co¶ z tego bêdzie.
Albo wytnij szablon zacieków w papierze, lub w ta¶mie lub jakim¶ innym materiale do maskowania, bêdzie pro¶ciej niekoniecznie szybciej.
_________________
Training all life
 
 

macioo74
Wys³any: 2008-05-31, 23:46   
0
UP DOWN

Posty: 54
Zmatowiæ papierem wodnym. Ju¿ raz to robi³em i farba mi sie zmy³a :neutral: Mam farby wodne specjalne do aerografu, odczeka³em 1 dzieñ, farba by³a dobrze zaschniêta a powierzchnia zmatowiona. Jak lekko przetar³em mokrym papierem to mi sie zaczê³o zmywaæ. Rozpuszczalnikowych nie moge u¿ywaæ bo uszczelki pujd±. Mogê cos z tym zrobiæ? Mam kilka kolorów farb akrylowych dekoral, mo¿e one nie bed± sie zmywaæ
 

acidhouse
Wys³any: 2008-06-01, 00:21   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Pokarz jaki efekt chcesz uzyskac na fotce, je¶li u¿ywasz farb wodnych to zrób to na sucho, gdybanie na temat jak to zrobic bez konkretnych szczegó³ów mo¿e przynie¶c wiecej szkody ni¿ po¿ytku.
_________________
Training all life
 
 

Vob
Wys³any: 2008-08-02, 13:27   
0
UP DOWN

Posty: 13
sprobuj taki manewr. Polej powierzchnie woda tak aby sciekala pozniej wez kolor i po katem ok 45 stopni prysnij kilka mgielek, poczekaj az wyschnie woda i zobacz efekt.
Pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga