Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
crs_d
Wys³any: 2017-06-25, 18:59   Aerograf nie daje farby mimo wymiany dyszy i iglicy
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam,

Mam problem z aerografem, mo¿e kto¶ mi tutaj bêdzie w stanie pomóc :)

Otó¿ ju¿ od d³u¿szego czasu nie chcia³ mi aero malowaæ, nie podawa³ w ogóle farby wiêc go wzi±³em gruntownie przeczy¶ci³em, i wci±¿ to samo, znajomy poleci³, ¿eby go utopiæ w ¶rodku z castoramy "Cleanlux do gruntownego czyszczenia po remontach" bo pozbywa siê farby i nie niszczy aero, tak te¿ zrobi³em, utopi³em go ca³ego rozebranego na czê¶ci w tym p³ynie do mycia, po jakiej¶ godzinie go wyci±gn±³em, przemy³em czyst± wod±, poczy¶ci³em pêdzelkiem i chcia³em spróbowaæ - wci±¿ to samo, nala³em wody do zbiorniczka, to jak poci±ga³em spust, to bardzo neregularnie lecia³a ta woda, a jak puszcza³em spust, to tak jakby plu³o t± wod±. Stwierdzi³em, ¿e wymieniê dyszê, i kupi³em now± 0.5mm razem z iglic±, zamontowa³em wszystko super, i wci±z jest to samo, da³em rozcieñczony podk³ad (w zasadzie by³ tak rozdzieñczony, ¿e by³ rzadki jak woda) i wtedy te¿ aerograf nie chcia³ zbytnio malowaæ, malusieñka stru¿ka lecia³a, ale to by³o tak rozcieñczone, ¿e odrazu sp³ywa³o. wyla³em to co tam by³o, nala³em wody, lecia³o normalnie, du¿y strumieñ, aczkolwiek wci±¿, gdy puszcza³em spust to plu³ t± wod±.

Moje pytanie - co siê popsu³o?

Aerograf to tani TG-130 (firmy Magma)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania